Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#542Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75 / 100 -
#73Een leeuwin van gepatineerd Boheems porselein op houten sokkel.
Une lionne en porcelaine de Bohême patinée sur un socle en bois.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 140 / 200 -
#518Een paar dekselpotten van chinees porselein.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#654Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80 -
#671Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style classique. De forme balustre à base carrée, avec une frise gravée au sommet. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#412“Vissersboten onder gebladerte”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Bateaux de pêche sous feuillage”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#401Een paar kleine balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers. Beide gerestaureerd (en beschadigd).
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore de guerriers. Tous deux restaurés (et abîmés).No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#340RoskopfEen roestvrij stalen zakhorloge met horlogeketting.
Une montre de poche en acier inoxydable avec une chaîne de montre.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Drie beeldjes, bestaande uit een Madonna met kind van geglazuurd aardewerk, een Madonna met kind van Brussels porselein en een meisje met kaars van Spaans porselein.
Trois figurines, composées d'une Vierge à l'Enfant en faïence vernissée, d'une Vierge à l'Enfant en porcelaine de Bruxelles et d'une jeune fille au cierge en porcelaine espagnole.No longer availableDim. h: 21, 22 & 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279C. Booij“Waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Een lot van vijf borden, waarbij één met een décor à la mouche van B.F.K., twee met een gedrukt blauw op wit Chinees decor, een Chinees bord en een Imari bord.
Lot de cinq assiettes, une à décor à la mouche de B.F.K., deux à décor imprimé bleu sur blanc chinois, une assiette chinoise et une assiette Imari.No longer availableDim. Ø: 21,5 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#393Twee vintage glazen hoektafeltjes.
Deux tables d'angle vintage en verre.No longer availableDim. 30 x 69 x 37 & 33 x 72 x 37 cmEstimate: € 50 / 70



