#210Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 2,05 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 16,57 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#714Een verguld houten butlerspiegel.
#87Een paar glazen stolpen (schade) op houten sokkel, waarin twee Vieux Bruxelles hoornvaasjes met bloemenstukjes. XIXde eeuw.
Paire de cloches en verre sur socle en bois dans lesquelles deux petits cornets en porcelaine de Bruxelles aux bouquets de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#399Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.
#33Twee antieke handgeschilderde metalen dienbladen.
#118DelvauxEen beige lederen heuptasje. In originele doos.
#376Een vierkant en een rechthoekig tafeltje met onyxen blad op messingen voet.
#753MillsEen vierdelig art-deco koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt.
Service à café et à thé art déco en métal argenté sur plateau. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9- 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435Een groot lot bid-, rouw-, communie- en andere prentjes, prentkaarten enz.
Grand lot de cartes postales, images de prière, de communion etc.No longer availableEstimate: € 50 / 60