Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 5 ct.

Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 5 ct.

Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et d'une émeraude de + - 5 ct.
Dim. 6,12 g
SKU: 2909200270.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #270
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #806

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #165

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes d'un poids combiné de + - 1,24 ct.
    No longer available
    Dim. 4,95 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #681
    Billy Foley
    Period: Ierland, °1961

    “Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.

    “Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #713

    Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.

    Vase ajouré en faïence orange et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #126

    Een notenhouten tafel met zes bijpassende stoelen, versierd met barokke motieven.

    Table en noyer et six chaises assorties aux motifs baroque.
    No longer available
    Dim. Ø: 125 cm x 78 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #406

    Een gesculpteerde armstoel, versierd met barokke motieven en bekleed met antiek tapisserie.

    Fauteuil sculpté décoré de motifs baroques et recouvert de tapisserie ancienne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #159

    “Boer met paardenkar in een winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd met monogram en gedateerd 1930.

    “Paysan avec char dans un paysage hivernal”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1930.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #429

    Een Arabisch ruitertafereel op ivoor.

    Scène aux cavaliers arabes sur ivoire.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm (met kader)
    Estimate: € 80 / 120
  • #237

    “De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.

    “La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #423

    Een paar Oostenrijkse artilleriegranaten, waarbij één onderaan gemerkt ‘Berndorf 1909’. Bijgevoegd een gegraveerde messingen obus.

    Paire de grenats d’artillerie autrichienne dont un marqué Berndorf 1909. Ainsi qu’un obus en laiton gravé.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    “Koning der Belgen”. Een 18 karaats geel gouden munt. Boudewijn 1951- 17 juli 1976.

    Roi des Belges . Une pièce en or jaune 18 carats. Baudouin 1951 - 17 juillet 1976.
    No longer available
    Dim. 6,47 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #206

    Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.

    Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.
    No longer available
    Dim. b: 252 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More