#61
#37
Een oude messingen bel.
#348
Een groepje en twee danseresjes van polychroom porselein.
Un groupe et deux danseuses en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 40/60 -
#179
#692Nels Roodhart
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#463
“Japanese detail”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londen, 1989.
”Détail japonais”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londres, 1989.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#252G. Kimzeke
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#193
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#438
Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#31Altex Paris
Een messingen theaterkijker.
Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 250/300 -
#65
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met pareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de perles.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 100/150