#207Een schouwpendule van verguld en bruingepatineerd brons en albast. Bovenaan getooid met een fluit spelende herder met hond. Onder het uurwerk een voorstelling van een vogelpaar bij een nest en de poten versierd met bloemenguirlandes en -vaas in een geheel van barokke motieven. Met slinger en sleutel.
Pendule en bronze doré et patiné brun et albâtre. Surmontée d’un berger jouant la flûte et son chien. Sous l’horloge une paire d’oiseaux et leur nid, le tout décoré de guirlandes de fleurs et d’un vase entourés de rocailles. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 350 / 500 -
#610Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
#54Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
#577Een voorstelling van een wijze met kind en bok van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
#147Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor 12 personen in ménagère. Enkele manco’s en enkele latere toevoegingen.
#340Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
#660Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
Paire de boutons de manchettes en or blanc et jaune 14 K (11,40 g) et des boutons de chemise assortis 18 K (3,32 g) sertis de brillants ayant un poids toal de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800