Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats wit gouden bloemvormige hanger bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

Een 14 karaats wit gouden bloemvormige hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

Pendentif en or blanc 14 ct en forme de fleur serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.
Dim. 4,75 g
SKU: 1312160235.
Category: Uncategorized.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #380
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #748

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1106

    Een vierdelige paravent met houten kralen.

    Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1078
    May Claerhout
    Period: 1939-2016

    “Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.

    “Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #1080

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1098

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #375
    Swatch

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #390
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #282
    Fritz Grebe
    Period: 1851-1924

    “Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.

    Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #983

    Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.

    Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1136

    Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.

    Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #1132
    SBS Solingen

    Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.

    Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #320
    Dupont

    Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.

    Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1107
    Val Saint-Lambert

    Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.

    Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #335

    Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.

    Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #203
    Erard, Paris

    Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.

    Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #1137

    Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.

    Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #1121

    Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #980

    Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.

    Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #284

    “Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #385
    Tommy Hilfiger

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1139

    Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.

    Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #743

    Een oude barometer.

    Ancien baromètre.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #59
    Robert Van Eyck

    “De Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Robert en gedateerd 06.

    “Le pêcheur”. Huile sur panneau. Signé Robert et daté ‘06.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1028
    Stein

    Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met “Habemas Papam. zur Erinnerung an die Wahl des Deutschen Papst Benedictus XVI”. Met platina verguld en gemerkt Joachim Malessa, genummerd 511/5000 (H. 23 cm). Eén “Zum Andenken an meine Dienstzeit” (H. 22 cm). Eén met een drinkende soldaat en “Des Lebens Sonnenschein ist Trinken und frölich sein” (H. 23 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #492

    Een klein Birmaans wandkleedje met een afbeelding van paarden.

    Petite tapisserie birmane représentant des chevaux.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #403

    Een lot glazen.

    Lot de verres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #359

    “Lid raad van State der Verenigde Nederlanden”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    “Membre du Raad van State des Pays-Bas”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1069

    Een paar notenhouten stoelen met stoffen bekleding.

    Paire de chaises en noyer. Sièges recouvertes de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #603

    Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.

    Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 110 & 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #169
    Constant De Busschere
    Period: 1876-1951

    “Driespan met boerenpaarden in galop”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 16/100 buiten de plaat.

    Trois chevaux de trait en galop. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 16/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 66 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460
    Argentine Mapuche

    Zeven verschillende ponchospelden van de indianen.

    Sept épingles de poncho différentes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #594

    “Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1061

    Een lot van vijf deels gepolychromeerde klokjes, getooid met de Dom van Keulen. We voegen er een zesde met een ridder te paard aan toe.

    Lot de cinq pendules partiellement polychromes surmontées de la Cathédrale de Cologne. Nous ajoutons un sixième exemplaire avec un chevalier à cheval.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #891
    Stein

    Drie bierpullen van aardewerk en porselein met tinnen deksels. Een met afbeelding van Neuschwanstein, één met Magdeburg, gemerkt Thüringer Manufaktur-Porzellan en één met Wismut-Königstein.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 26, 24 & 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More