Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#427
“Erotiek in de kunst”. Een kunstboek. Angelika Luthesius & Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.
“Erotiek in de kunst”. Livre d’art. Angelika Luthesius et Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#209
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#49Maurice Langaskens
“L’Amazone.” Ets, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 21/30.
“L’Amazone”. Eau-forte, signée hors planche et numérotée 21/30.No longer availableDim. 43 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#298
Twee etuis, waarin twaalf zilveren dessertlepels, twaalf lepels en twaalf vorken.
Deux étuis contenant six cuillères à dessert, douze cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableDim. 1479,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#344Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux chiens”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#553
Een paar bolle gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Paire de pots à gingembre sphériques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#347Rihouet à Paris
Acht porseleinen kopjes met ondertasjes met handgeschilderde bloemendecors en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Huit tasses et soucoupes en porcelaine aux décors de fleurs peints à la main, bordures dorées. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 100 / 160 -
#630
Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.
Secrétaire à abattant de style hollandais ouvrant à trois tiroirs en dessous de la tablette et décoré aux fleurs marquetées.No longer availableDim. 100 x 113 x 52 cmEstimate: € 200 / 280 -
#182Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927
“In de schaapskooi”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dans la Bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 350 / 450 -
#648
Een zonnewijzer in messing en gelakt gietijzer.
Cadran solaire en laiton et fonte laquée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 150 / 160 -
#53
Een lot van eenentwintig beeldjes van meerkleurig porselein. Diverse merken. Duitsland, Italië, Hongarije, ...
Lot de 21 statuettes en porcelaine polychrome. Marques diverses allemandes, italiennes, hongroises.No longer availableDim. h: 4 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#61
“Appelverkoopster”. Een porseleinen beeldje. Gemerkt in blauw onder glazuur: Volkstedt - Ruldolstadt.
“Vendeuse de pommes”. Statuette en porcelaine. Marque en bleu sous couverte: Volkstedt-Rudolstadt.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60 / 80