#257Delvaux
Een zwart lederen schoudertas.
Sac d’épaule en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#60
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#675
Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
#166
Een blank eikenhouten kast met twee deuren en twee laden. Omstreeks 1900.
#196
Een bleek eikenhouten garderobe in Lodewijk XV-stijl met twee deuren en twee laden. Eind XVIIIe eeuw.
Armoire à deux portes et à deux tiroirs de style Louis XV en chêne clair. Fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. 190 x 143 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#676
#700
Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
Pendentif en or blanc 18 K, serti d’un diamant de ca 0,35 ct et d’une baguette de ca 0,10 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#410
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Een zeer lange eikenhouten gatelegtafel.
#77
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
#790
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60