Other lots in this auction
-
#145
Een 18 karaats art deco geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct Art Déco avec un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 28,96 gEstimate: € 350/450 -
#17
Bonbonnière in kleurloos kristal op verzilverde voet.
Bonbonnière en cristal incolore sur piédouche argenté.No longer availableDim. H 25 cm; B 26,5 cmEstimate: € 50/60 -
#575Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 200/300 -
#15
Drie halssnoeren en een armband van bewerkt ivoor. Afrikaans en oosters werk, eerste helft XXste eeuw.
Trois colliers et un bracelet en ivoire sculptée. Travail africain et oriental, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#672
Een zittende voorouder van gebeeldhouwd hout. Met attributen van een hoogwaardigheidsbekleder. Kleine letsels en herstellingen. Stroomgebied van de Benue-rivier (Nigeria of Congo).
Statue d’un ancêtre assis en bois sculpté. Aux attributs d’un chef. Petits dégâts et réparations. Vallée de la Benue (Nigeria ou Congo).No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 200/250 -
#98
Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.
Paire de candélabres en métal argenté aux motifs baroques.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/140 -
#206
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 1800/2200 -
#237
Een klein bureau van gefineerd hout met een lade in de gordel en versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag.
Un petit bureau en bois de placage, un tiroir dans la ceinture et décoration de marqueterie en fleurs et montures en bronze.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 260/300 -
#90
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,92 gEstimate: € 300/400 -
#828
Een mahoniehouten kaarttafeltje met klapblad. Opnieuw met vilt te bekleden.
Une table de jeu à tablette abbattable en acajou. Revêtement en feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 50/80 -
#569
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#307Rouen
Een grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 40/50