#829
#272Julius SteinkopfPeriod: 1815 - 1892
“Bananenbloem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleur de banane”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#655Sabzavaar
#721
Een lot oude obligaties.
Un lot d’anciennes obligations.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#359Willem Linnig Jr.Period: 1842 - 1890
“Engel” Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
#773
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#107
Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120/180 -
#554Ennoby
“Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
#507
“Geisha et sac à main”. Statuette en ivoire sculpté Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 200/250 -
#279Juliaan SeverinPeriod: 1888-1975
“Bloesems en vee bij een Waaslandse hoeve” Olieverf op doek. Gesigneerd
“Fleurons et bétail près d’une ferme waeslandaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#578
Twee figuren van fijn gesculpteerd Japans ivoor, onderaan gemerkt met zg. ‘red seal’.
Deux figures sculptées en ivoire du Japon, portent une marque sous la base, tampon ‘red seal’.No longer availableDim. h: 18 & 22 cmEstimate: € 650/750 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met 60 kleine diamantjes.
Bague en or blanc 18 ct sertie de 60 petits diamants.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 1300/1500