Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.

Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.

A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.
Dim. 2,25 g
SKU: 1804230170.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #689

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #95

    Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).

    A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).
    No longer available
    Dim. H: 4 & 6 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592
    Jean-Jacques Gabie

    “Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.

    “Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".
    No longer available
    Dim. 31 x 24cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672

    Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #344

    Een paar wandlampen van gelakt metaal.

    A pair of painted metal wall lights.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #83

    Een fruithouten premium koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 2 koekoek deurtjes met figuurtjes, label zijkant met melodie vermelding “O du lieber Augustin” en “Auch du wirst mich einmal betrügen”. Vermoedelijk, Zwarte Woud, uit de uurwerkschool van Furtwangen.

    A fruitwood premium cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 2 cuckoo doors with figures, label on the side with melody mention "O du lieber Augustin" and "Auch du wirst mich einmal betrügen". Presumably, Black Forest, from the clockwork school of Furtwangen.
    No longer available
    Dim. 75 x 45cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #646

    Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.

    English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.
    No longer available
    Dim. H. 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561

    Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw-wit met vogels en flora in het decor.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue and white with birds and flora in the decor.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 175
  • #174

    “Herders met kudde.” Italiaanse school, omstreeks 1800. Olieverf op paneel.

    “Shepherds with herd.” Italian school, about 1800. Oil on panel.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #222
    Delbeke

    “Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.

    "Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #264
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Een paar hoevezichtjes. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    A pair of farm views. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 33 cm x 2
    Estimate: € 100 / 150
  • #113

    Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloemensilhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.

    A three-piece dark marble pendulum set. Decorated with floral silhouettes gilded in depth. In addition, 2 column candlesticks. Probable origin Italy, late 19th century.
    No longer available
    Dim. 52 x 82cm
    Estimate: € 75 / 125
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More