#456Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.
A round brass coffee table with onyx top.No longer availableDim. h 48, Ø 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#105Een bronzen olielampje gemonteerd op een versierd rund. Indisch werk, XIXde eeuw.
#693Val Saint LambertEen kristallen coupe met blauw in de massa.
#379Gabriel Dechamps“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#459Maurits Van Saene“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400 / 600 -
#683Val Saint-LambertEen drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
#547Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
#24J. Dewilde“Meisje met bloem”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “J Dewilde 1981” - “102/175”.
#642Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#341Een lot van 8, bestaande uit een set van drie en twee sets van koperen appliques en één koperen staanlampje.
A lot of 8, consisting of a set of three and two sets of copper appliques and one copper floor lamp.No longer availableDim. H: 17-38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#337Een karakterkruik van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt: Mons.
A character jug of multicolored earthenware. Marked on the bottom: Mons.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50 / 80