#183Royal CopenhagenTwee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.
Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 & 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
#273Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.
A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.No longer availableDim. L: 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#557Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.
#109Albert Jurardus Van Prooyen“Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.
#549“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
#630Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#185Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#410Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
#646Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 120