#689Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#95Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).
A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).No longer availableDim. H: 4 & 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#592Jean-Jacques Gabie“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#83Een fruithouten premium koekoek jachtklok. Diverse jachtelementen in houtsnijwerk oa hertenkop, jachthoorn, gehangen fazant en haas. 2 koekoek deurtjes met figuurtjes, label zijkant met melodie vermelding “O du lieber Augustin” en “Auch du wirst mich einmal betrügen”. Vermoedelijk, Zwarte Woud, uit de uurwerkschool van Furtwangen.
A fruitwood premium cuckoo hunting clock. Various hunting elements in wood carving, including a deer's head, hunting horn, hung pheasant and hare. 2 cuckoo doors with figures, label on the side with melody mention "O du lieber Augustin" and "Auch du wirst mich einmal betrügen". Presumably, Black Forest, from the clockwork school of Furtwangen.No longer availableDim. 75 x 45cmEstimate: € 100 / 150 -
#646Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174“Herders met kudde.” Italiaanse school, omstreeks 1800. Olieverf op paneel.
“Shepherds with herd.” Italian school, about 1800. Oil on panel.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 250 / 400 -
#113Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloemensilhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.
A three-piece dark marble pendulum set. Decorated with floral silhouettes gilded in depth. In addition, 2 column candlesticks. Probable origin Italy, late 19th century.No longer availableDim. 52 x 82cmEstimate: € 75 / 125