#190Een 14 karaats witgouden schakelarmband bezet met briljanten in drie rijen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. (1 steentje ontbreekt).
A 14 karat white gold link bracelet set with diamonds in three rows with a combined weight of +- 3.20 ct. (1 stone is missing).No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#332Zes gekleurde wijnglazen gemerkt Boussu, we voegen er een ijsemmertje van Boheems glas met een metalen deksel aan toe.
Six colored wine glasses marked Boussu, we add an ice bucket of Bohemian glass with a metal lid.No longer availableDim. H: 17-22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#689Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#272“Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.
“Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 25 / 40 -
#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
#314Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.
#439Japanse houtdruk met waterpartij.
#303S.J. HiegentlichDrie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.
Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#309MuranoEen lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.
A lot of three clowns with various colors in the mass.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 100 / 120