Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.
Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.

Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,52 ct.

A 14 carat white gold ring set with a fancy yellow diamond of ± 0.52 ct.
Dim. 2,25 g
SKU: 1804230170.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #204

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #76

    Notenhouten commode. Drie grote en bovenaan twee kleine laden. Gebogen front. Engeland, tijdperk Victoria.

    Walnut chest of drawers. Three large and two small drawers at the top. Curved front. England, Victoria era.
    No longer available
    Dim. 105 x 105 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #630

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.
    No longer available
    Dim. 9,65 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #371
    Polish Ocean Lines

    Een geblazen licht-bruine kristallen vaas met geëtst bloemdecor. Gemerkt.

    A blown light brown crystal vase with etched floral decoration. Marked.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #535
    Massive

    Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.

    Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #424
    Jules Chapon
    Period: 1914 - 2007

    “Abstracte compositie”. Mixed media op papier. Bovenaan gesigneerd “Chapon ‘88”.

    “Abstract composition”. Mixed media on paper. Signed at the top “Chapon '88”.
    No longer available
    Dim. 63 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #690

    Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Sakson porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H.21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #475

    Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.

    A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.
    No longer available
    Dim. 84 x Ø 38 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #413

    Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.

    A carved Chinese brass koro decorated with mythical scenes and dragon handles. Marked on the bottom with a seal.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #364

    Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.

    A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #434
    J. Lamperjee

    Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.

    Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.
    No longer available
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More