#596Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.
A round Art Deco table made of macassar veneer.No longer availableDim. 57 x Ø 73 cmEstimate: € 200 / 250 -
#51Hergé“De Scepter van Ottokar”. Hardcover A53, hoogte perkament 69 mm. Ed. Casterman 1953. Goede staat, lichte slijtage.
Ottokar's Scepter. Hardcover A53, parchment height 69 mm. Ed. Casterman 1953. Good condition, light wear.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240 -
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#487Een grote kalebasvaas met famille noir decor.
#452Shunsai Toshimasa“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#176Een groot formaat landelijke kast met lichtgrijs patine. 2-delig. Beide onder en bovenstuk 4-deurs. Barst in zijpaneel onderkast(AID736)
A large format rural cabinet with light gray patina. 2-piece with Glen tableware. Both lower and upper part 4-door. (AID736)No longer availableDim. 250 x 305 x 62 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#276Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.
A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.No longer availableDim. 77 x 110 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#439Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150