Other lots in this auction
-
#263Capodimonte
“’Ricordi’. Ouder koppel met fotoalbum.” Polychroom beeld in aardewerk. Onderaan gemerkt. Gesigneerd Volta.
“'Ricordi'. Elderly couple with photo album.” Polychrome sculpture in earthenware. Marked at the bottom. Signed Volta.No longer availableDim. h 24,5 cmEstimate: € 80/100 -
#6
Een houten gesculpteerd stoel met gele stoffering. XIXde eeuw.
A wooden sculpted chair with yellow upholstery. XIXth century.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#564
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120/140 -
#348
Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80/120 -
#452Shunsai Toshimasa
“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.No longer availableDim. 36x71cmEstimate: € 250/300 -
#646
Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80/120 -
#488
Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.No longer availableDim. h73 x l116 x b100cmEstimate: € 80/120 -
#421
Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
A large Chinese porcelain ointment box with famille jaune decor.No longer availableDim. Ø 27 & h 16 cmEstimate: € 40/60 -
#439
Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#661
Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80/100 -
#62Jef Van Leemputten
“Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Farm view after the rain.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#690
Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Sakson porcelain. Mark underneath.No longer availableDim. H.21 cmEstimate: € 100/120