#398
Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
A blue and white Chinese porcelain ginger jar with lid.No longer availableDim. 23 x Ø 20 cmEstimate: € 35/45 -
#312
#183Royal Copenhagen
Twee cilindrische vazen van veelkleurig porselein, de ene door Berre Jessen, de andere door Marianne Johnson. Onderaan gemerkt.
Two multicolored porcelain cylindrical vases, one by Berre Jessen, the other by Marianne Johnson. Marked at the bottom.No longer availableDim. 19 & 20 cmEstimate: € 100/150 -
#615
Een 19de eeuwse theestoof van mahonie- en ebbenhout.
#188
#670
‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
#578Val Saint-Lambert
Een coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
#516
Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
#17
#599Jef Van Tuerenhout
“Priesteres.” E.A. Zeefdruk, buiten de plaat gesigneerd.
#290
#365Hermle Quartz
A copper and glass mantelpiece clock with winding key, marked Hermle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 75/100