Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.
Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.
Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.
Royal Doulton

Een 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.

A 158-piece Royal Doulton service, model Kingswood, consisting of: 12 large flat plates, 12 small flat plates, 12 dessert plates, 11 small dessert plates, 12 soup plates, 14 large saucers, 13 large cups, 12 small saucers, 12 small cups , 8 drinks, 12 bowls with handles, 12 bowls without handles, 1 of which is damaged, 1 small convex bowl, 6 oval dishes, 2 terrines, 2 sauce boats, 1 coffee pot of which the lid has broken off, 1 teapot, 1 sugar bowl and 3 milk jugs .
SKU: 2706230249.
Categories: Porselein, XXe eeuw.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #249
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #41

    Een bord van meerkleurig porselein, gedecoreerd met een wapenschild en bloemen. In de geest van Edmé Samson. XIX eeuw.

    A plate of multi-coloured porcelain, decorated with a coat of arms and flowers. In the spirit of Edmé Samson. XIX century.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85
    Interier Praha Jiri Jiroutek

    Een vintage mid-Century dressoir, model U-458 ontworpen door Jiri Jiroutek voor Interieur Praha. 1960, Expo’58 stijl. 4 laden en 1 deur, vervaardigd uit beukenhout, plywood en fineer.

    A vintage mid-century sideboard, model U-458 designed by Jiri Jiroutek for Interieur Praha. 1960, Expo'58 style. 4 drawers and 1 door, made of beech wood, plywood and veneer.
    No longer available
    Dim. 76 x 110 x 45cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #695
    Frans Croes

    “Red de otter”. Een offset litho op papier. Buiten de plaat genummerd 11/200 en gesigneerd “Frans Croes 1987”.

    "Save the otter". An offset lithograph on paper. Outside the plate numbered 11/200 and signed "Frans Croes 1987".
    No longer available
    Dim. 61 x 45 cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #5

    Beeld met twee flamingo's, onderaan gemerkt "ITALY", lichte haarlijn aan voet.

    Statue with two flamingos, marked “ITALY” at the bottom, slight hairline damage to foot.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #685
    Jean Ceelen

    “De film van mijn jeugd”. Een schilderij, mixed media op paneel. Gesigneerd onderaan “Jean Ceelen”, 1984.

    “The movie of my youth”. A painting, mixed media on panel. Signed on the bottom "Jean Ceelen", 1984.
    No longer available
    Dim. 49 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #541

    Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.

    A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x Ø22cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #342

    Een lot van drie verschillende tabakspotten van meerkleurig biscuit/ porselein, waarbij één met aapjes in het decor en op het deksel, een in de vorm van een hoofd en één in de vorm van een thee drinkende dame. De eerste met lichte randschade.

    A lot of three different multi-coloured biscuit/porcelain tobacco jars, one with monkeys in the decor and on the lid, one in the shape of a head and one in the shape of a lady drinking tea. The first with light edge damage.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #25
    TATRA
    Period: 1960

    Een lot van 4 vintage houten mid-century design stoelen met gestoffeerde zitting, in Expo’58 stijl door TATRA. Gebruikssporen.

    A lot of 4 vintage wooden mid-century design chairs with upholstered seat, in Expo'58 style by TATRA. Signs of use.
    No longer available
    Dim. 79 x 45 x 49cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #590

    Een 14 karaats witgouden ring en 14 karaats witgouden ketting met hanger bezet met fantasiestenen.

    A 14 ct white gold ring and a 14 ct white gold chain with pendant set with fantasy stones.
    No longer available
    Dim. 11,65 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #412

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #700

    Een achthoekige decoratieve massief houten coupe op ronde voet.

    An eight sided massif wooden coupe on round base.
    No longer available
    Dim. h28 x Ø 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #688

    Een set van 2 tafellampjes in onyx met koperen delen en versiering in de vorm van een roosje met takken.

    A set of 2 table lamps in onyx with copper parts and decorations forming branches of roses.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een lot van 3 Afrikaanse houten beelden van vrouwen.

    Three African sculpture of female figures.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #610

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine diamantjes en een ovale saffier van +- 0,40 ct.

    An 18 ct white gold ring set with small diamonds and an oval sapphire of ca 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #116
    Jitona Sobeslav
    Period: 1960

    Een vintage mid-century design eettafel in notenhout, door Jitona Sobeslav, in Expo’58 stijl. Uitschuifbaar met verlengstuk binnenin. Gebruikssporen.

    A vintage mid-century design dining table in walnut, by Jitona Sobeslav, in Expo'58 style. Extendable with extension inside. Signs of use.
    No longer available
    Dim. 120/170 x 81 x 75cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #691

    Een Afrikaans lemen vruchtbaarheidsbeeld voorstellend een naakte vrouw.

    An African limestone fertillity statue representing a nude woman.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    Aldo Londi

    ‘Rimini Blue’, een vintage tafelkandelaar ontworpen door Aldo Londi voor Bitossi, onderaan gemerkt 734 - Italy.

    “Rimini Blue”. A vintage candlestick by Aldo Londi for Bitossi. Marked 734 - Italy underneath.
    No longer available
    Dim. h 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #580

    Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een pluim.

    An 18 ct yellow gold broach in the shape of a feather.
    No longer available
    Dim. 4,73 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #694

    Een leeg fotoalbum circa 1900, met art nouveau decor.

    An empty photo album with art nouveau cover. About 1900.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #693
    Noritake, Japan

    Een grote sierschaal met veelkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarplaat 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.

    A large decorative dish with multi-coloured and gilded decor of flowers and butterflies. Year plate 1978. Marked and numbered 1529/3000.
    No longer available
    Dim. Ø: 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #600

    Twee 18 karaats geelgouden kettingen en een 18 karaats geelgouden schakelarmband. Te herstellen.

    Two 18 ct yellow gold chains and an 18 ct yellow gold bracelet. To be repaired.
    No longer available
    Dim. 12,66 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #389
    Martin Wallaert

    “Boy with pony”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd “M Wallaert”. Bijgevoegd met kunstboek getiteld “Wallaert”.

    Boy with pony. A drawing, charcoal on paper. Signed on the bottom "M Wallaert". Enclosed with art book titled “Wallaert”.
    No longer available
    Dim. 69 x 63cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #686
    Frans Croes

    “Scarecrow” & “Hand met kind”. Een lot van 2 ingekleurde litho’s op papier, gesigneerd “Frans Croes”.

    “Scarecrow” & “Hand with child”. A lot of 2 colored lithographs on paper, signed “Frans Croes”.
    No longer available
    Dim. 28 x 20cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #689

    Twee diepe Chinese porseleinen diepe borden met een blauw op wit floraal decor. XVIIIe eeuw.

    Two deep Chinese porcelain deep plates with a blue on white floral decoration. XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #609
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van groen gedraaid kristal.

    A vase of green twisted crystal.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #90

    Een balboekje van verguld zilver bezet met saffiercabochons en met initialen bestaande uit verschillende compartimenten, twee muntenhouders en een spiegeltje. 800‰. Gemerkt.

    A ball book in gilt silver set with sapphire cabochons and with initials consisting of several compartments, two coin holders and a mirror. 800‰. Marked.
    No longer available
    Dim. 10 x 5,5 cm 261,80 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #28
    Kurt Steiner Wallendorf - Thüringen
    Period: 1907-1970

    “Jongen en geitje”. Een porseleinen beeldje, onderaan gemerkt. Wallendorf - Thüringen, door Kurt Steiner.

    "Boy and little goat". A porcelain figurine, marked on the bottom. Wallendorf - Thuringia, by Kurt Steiner.
    No longer available
    Dim. 20cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #105

    “Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux (niet gekleurd).

    “Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. “Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux” (not coloured).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #256

    Een antiek Franse commode met 4 laden en een zwart marmeren blad.

    An antique French chest of drawers with 4 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 91 x 81 x 52cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #179
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #62

    Vier diverse affiches. Twee voor een “Ontspanningsavond” uit 1961, rondom met reclames van Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Drukkerij van het Bedrijf. Klein letsel aan een hoek. Eén van Compagnie Générale Maritime “The French Line”, ontwerp door Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). Een kunstfoto “Column” uit de reeks Surrational Images of Scott Mutter. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).

    Four various posters. Two for a “Relaxation Evening” from 1961, surrounded by advertisements for Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Company Printing House. Small corner injury. One of Compagnie Générale Maritime “The French Line”, design by Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). An art photo “Column” from the Surrational Images of Scott Mutter series. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #669

    Een verguld bronzen kerkkandelaar.

    A gilt bronze church candlestick.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #358

    “Meisje op chaise longue”. Een biscuit beeldje. Bovenaan gemerkt. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Minieme schade aan rok en bloemen bovenaan het hoofddeksel.Biscuitbeeldje

    Girl on chaise longue. A biscuit figurine. Marked at the top. Signed illegibly at the bottom. Minimal damage to skirt and flowers at the top of the headgear.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #301

    Een set van 2 Art-Deco vazen in faience gemerkt Boch.

    A set of 2 Art Deco vases in faience marked Boch.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #542
    Beloutch

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56429. Met certificaat.

    An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 56429.
    No longer available
    Dim. 199 x 101cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #657
    Märklin

    Een lot van Märklin treinen bestaande uit, stoomlocomotief, wagon en kolenwagen, blik en metaal. Locomotief R12910, Wagon 18740, Kolenwagen 899.

    A lot of Märklin trains consisting of a steam locomotive, wagon and coal wagon, tin and metal. Locomotive R12910, Wagon 18740, Coal Wagon 899.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More