#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#375Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
A solid wooden library step ladder with 3 steps.No longer availableDim. 67 x 46 x 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#431Een Chinees geïnspireerde ijsemmer in brons-look op drie pootjes en versierd met vele draken. Naar een ontwerp van James Mont.
A Chinese inspired ice bucket in bronze-look, standing on three feet and adorned with numerous dragons. Designed by James Mont.No longer availableDim. h 30 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#1Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
#582HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
#222Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.
#148“Heiligen”. Een icoon op paneel. 19e eeuws.
#606Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
An oak presentation stand with 4 levels and a small mirror at the top.No longer availableDim. 161 x 57cmEstimate: € 120 / 200