Other lots in this auction
-
#71Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk, barst de wijzerplaat.
An oeil de boeuf wall clock with very beautiful decoration in marquetry, crack in the dial.No longer availableDim. 62 x 51 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#391CarltonwareEen lot van 10 porseleinen borden met kreeftdecor in reliëf. Gemerkt Carlton Ware Handpainted.
A lot of 10 porcelain plates with lobster motif in relief. Marked Carlton Ware Handpainted.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
"Nude on swing," a lithograph numbered 22/175 by Leonor Fini, signed outside the plate.No longer availableDim. h 56 x b 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#349Max van der LindenPeriod: 1922-1999Een Renaissance trapgeveltje van geglazuurd terracotta. Niet gesigneerd.
A Renaissance stepped gable of glazed terracotta. Not signed.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Five different Chinese jade figurines as pendants with woven cords.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#117Een groot lot Fleischmann bestaande uit een loc + tender en 22 wagons, allen in originele verpakking, 11 wagons zonder verpakking, 2 startpaketten, een groot lot sporen waarvan enkele in ovp en een deel losse, 2 transfo’s en nog een lot huizen en gebouwen. HO.
A large lot of Fleischmann consisting of a locomotive + tender and 22 wagons, all in original packaging, 11 wagons without packaging, 2 starter sets, a large lot of tracks, some in original packaging and some loose, 2 transformers, and another lot of houses and buildings. HO scale.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#170Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-1,26 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#280Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 25 ct. en telkens één parel.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 25 ct. and one pearl each.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 600 / 700 -
#191“Wandelende panter”. Een bronzen beeld naar een werk van Bugatti op marmeren voet.
"Walking Panther." A bronze sculpture based on a work by Bugatti, on a marble base.No longer availableDim. 42cmEstimate: € 425 / 450 -
#460Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één diamant oude slijp van +- 0,50 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with one old cut diamond of approximately 0.50 ct and two rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500 / 600 -
#392André Goezu‘A L’Affut’, Lithografie, buiten de plaat getekend A. Goezu, nr 20/35.
"A L'Affut", Lithograph, signed outside the plate by A. Goezu, no. 20/35.No longer availableDim. h 21 x b 15 cmEstimate: € 60 / 80


