#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#347Willy VandersteenEen lot van 95 soft- + 1 hardcover Suske & Wiske strips. Diverse nummers en uitgaven.
A lot of 95 softcover + 1 hardcover Suske & Wiske comic strips. Various issues and editions.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#474Keith HaringEen litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#37Een set van 2 bronzen engelenhoofdjes met vleugels.
#599Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
A rectangular mirror with an antique gilded frame.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 80 / 120