#250Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 500 / 600 -
#422“Naïef portret - INRI.” Gemengde techniek op board.
#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#13Een set van 4 beeldjes, Viertasca, Capodimonte waarvan twee x een jong koppeltje en een jongen en een meisje.
A set of 4 figurines, Viertasca, Capodimonte, consisting of two young couples and a boy and a girl.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#446AfghanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An oriental woolen carpet. Hand knotted.No longer availableDim. 320 x 260 cmEstimate: € 100 / 120 -
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#500Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en onyx.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of approximately 1.20 ct and onyx.No longer availableDim. 7,02 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#57Een groot lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven.
A large lot of silver-plated metal cutlery with various motifs.No longer availableEstimate: € 80 / 120