#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#666Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#596Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#125Edmond Verstraeten“Bosrand bij herfst.” Olieverf op doek. Draagt monogram E.V. gedateerd 1930.
"Bosrand in autumn." Oil on canvas. Monogrammed E.V. dated 1930.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#57Een groot lot bestek van verzilverd metaal met diverse motieven.
A large lot of silver-plated metal cutlery with various motifs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#566HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
"La Renardière au Roeulx". Oil on board. Signed and dated 1938. Details on the reverse.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 80 / 120