#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#646Een eikenhouten commode met 3 laden.
#313CassinEen lot van 3 blauwe porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#501Ignace Maes“Jongeman in de golven.” Gemengd werk van terra cotta en metaal. Gesigneerd, en gedateerd ‘89
#235Een rechthoekige spiegel in gesculpteerd en verguld houten kader.
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#64“Watermolen in een heuvellandschap met een visser op de voorgrond”. Olieverf op doek (kleine herstellingen).
#696DosemalteTwee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#347Willy VandersteenEen lot van 95 soft- + 1 hardcover Suske & Wiske strips. Diverse nummers en uitgaven.
A lot of 95 softcover + 1 hardcover Suske & Wiske comic strips. Various issues and editions.No longer availableEstimate: € 50 / 100