#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#429“Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.
#590Een 18 karaats geelgouden ring bezet met peridot van 5,76 ct. en briljanten van 0,14 ct. Met certificaat.
An 18 karat yellow gold ring set with a 5.76 ct peridot and 0.14 ct diamonds. With certificate.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 450 / 550 -
#56Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#104Albert van Dyck“Landschap Schilde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met label gemerkt.
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#357Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.
#107Een smeedijzeren rozentak.
A wrought iron rose branch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#671HamadanEen Oosterse handgeknoopte loper van wol.
#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750