#286Een laag en rond tafeltje van wit marmer.
#96Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#332Een lot van vier oude speelgoed naaimachientjes.
Un lot de quatre vieilles machines à coudre jouets.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#218J. Cremers“De vioolspeler”. Een glasraam in lichtbak.
#401“Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.
#262Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop.
#12Roger Hebbelinck“Straatje in Damme”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 283/250 buiten de plaat.
Petite rue de Damme . Eau-forte couleur. Signée et numérotée 283/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#518Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
Enfant poupée et fille . Technique mixte sur papier. Porte un monogramme et date 1959.No longer availableDim. 49 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#63Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Un collier en or jaune 18 carats serti de minuscules perles et de sphères de quartz rose.No longer availableDim. 12,65 gEstimate: € 150 / 200