Other lots in this auction
-
#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Une boîte à pommade en porcelaine de Chine en forme de pêche à l'exemple de la famille noire. Marquée en bas.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#104Van Hoecke“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
“Vissershaven”. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#525Een paar vierkante salontafels met metalen frame en twee glazen bladen.
Paire de tables basses carrées avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableDim. 48 x 70 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#400Een 18 K geelgouden herenring bezet met een solitair briljant van +- 0,15 ct.
Une bague pour homme en or jaune 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 400 / 450 -
#577Een lot bestaande uit een paar Imaridekselvazen en een olielamp van Imariporselein. Barsten en scheurtjes.
Lot composé d'une paire de vases à couvercle Imari et d'une lampe à huile en porcelaine imari. Fissures et cheveux.No longer availableDim. h: 35 cm - 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#260Een parelhalssnoer met grote witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce blanches et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#279C. Booij“Waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Van Dort Willem Sr.Period: 1875 - 1949“Herenportret”. Een deels ingekleurde tekening op papier. Gemonogrammeerd.
“Portrait d'homme”. Un dessin partiellement colorié sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52“De siroopslikker”. Olieverf op paneel.
« L'avaleuse de sirop ». Huile sur panneau.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#359“Kinderparade”. Olieverf op paneel.
“Défilé des enfants”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#384“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage côtier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 300 / 400

