Other lots in this auction
-
#332Julien SeverinPeriod: 1888 - 1975Een lot van vijf kleine etsen. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Lot de cinq petites gravures. Toutes signées à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 10 x 14,5 - 11 x 7 cmEstimate: € 500 / 70 -
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
Cinq animaux différents en bronze, laiton et fer forgé. Oriental et européen.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#238Christofle, ParisEen driedelig kofiiestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad uit de collectie Malmaison.
Service à café trois pièces en métal argenté sur plateau assorti de la collection Malmaison.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#3BochArt deco vaasje, gemerkt en genummerd D5461.
Vase art déco, marqué et numéroté D5461.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#233Hombergen, AnversEen kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Petite pendule de cheminée en bois de style Louis XV, ornée de garnitures en bronze.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#138Een rechthoekige schotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Delheid. 1554,3 gram.
Un plat rectangulaire en argent 800‰. Poinçonné par Delheid. 1554,3 grammes.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 700 / 800 -
#93“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#638Een lot van vijf antieke roodkoperen waterketels, waarbij één met porseleinen handvat.
Lot de cinq bouilloires anciennes en cuivre dont une avec anse en porcelaine.No longer availableDim. h: 15 - 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288“Spécimens de la décoration et de l’ornamentation aux XIXe siécle par Liénard.” Ongebonden boek met illustraties. Circa 1872. We voegen er een atlas aan toe: “Institut Geographique de Paris.”
Spécimens de la décoration et de l'ornementation au XIXe siècle par Liénard. Ouvrage non relié avec illustrations. Circa 1872. Nous y ajoutons un atlas : « Institut Géographique de Paris ».No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#145Bohemia crystal, TsjechiëEen reeks van zes glazen van kleurloos kristal met geslepen decors. Gemerkt en in originele doos.
Ensemble de six verres en cristal clair à décors taillés. Marqués et dans leur boîte d'origine.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#372“Dorp met kerkje”. Olieverf op doek.
“Village avec église”. Huile sur toile.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Jan Van Gesins (?)“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200

