#367Twee rechthoekige Perzische tegels van polychroom aardewerk met vogeltjesmotief.
Deux carreaux persans rectangulaires en faïence polychrome à motif d'oiseaux.No longer availableDim. 24 x 10,5 cm x 2Estimate: € 40 / 50 -
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#326Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.
Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#518Een paar dekselpotten van chinees porselein.
#477Theodoros PapayannisMassief bronzen vredesduif. Exemplaar 5 van 30.
#657“Romain Malfliet”. Kunstboek ed. 1980.
Ensemble de six grands et six petits pots de cuisine en faïence à décors bleu sur blanc. Intacts et avec couvercles.No longer availableDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#677Een antieke koperen kandelaar. Met kaars.
#73Een leeuwin van gepatineerd Boheems porselein op houten sokkel.
#621Vaas uit de sixties.
Vase des années soixante.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 30 / 40