#462Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#592“Lazare, Veni Foras.” Gravure naar P.P. Rubens. Boëtius à Bolsswert.
#550Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
Paire de chenets en bronze d’époque Napoléon III.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#597Twee grote biscuit beelden van een herder en herderin met lammetje.
Deux grandes statues en biscuit d'un berger et d'une bergère avec un agneau.No longer availableDim. h: 67 en 72 cmEstimate: € 100 / 160 -
#348Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#239Jacques RosseelsPeriod: 1828 - 1912“Vissers bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de la rivière". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 9,5 x 16,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#60Een 18 K geelgouden hanger versierd met bloemen en pareltjes.
Un pendentif en or jaune 18 carats orné de fleurs et de perles.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 180 / 250 -
#686Een zwartgelakt gedraaid perenhouten boeken/ krantenrekje.
Porte-livres/revues en bois de poirier tourné laqué noir.No longer availableDim. 75 x 43 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#570Een eikenhouten kloosterbank.
#149“Personages”. Een kleurengravure. In hetzelfde frame een kleine ets.
#298Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.
#639“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
"Navire à quai". Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80