Other lots in this auction
-
#307Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.
Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een gefineerd bijzetkastje in Régencestijl.
Meuble d'appoint en placage style Régence.No longer availableDim. h:73 cmEstimate: € 35 / 45 -
#256WarminckEen kleine staande klok in gefineerd notenhouten kast en het werk met dag-nachtmechanisme.
Une petite horloge grand-père dans un boîtier en placage de noyer et le travail avec mécanisme jour-nuit.No longer availableDim. 185 x 48 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#401Een paar kleine balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers. Beide gerestaureerd (en beschadigd).
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore de guerriers. Tous deux restaurés (et abîmés).No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#407Een Perzische dolk met schede.
Un poignard persan. Avec fourreau.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#81Twee borstels en een handspiegel van 800‰ zilver. Tijdperk art deco.
Deux pinceaux et un miroir à main en argent 800‰. Époque Art Déco.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#266Een eikenhouten naaitafeltje met gebeeldhouwde poten en front, versierd met een portret, bloemenguirlandes en strikken. Onderaan een lade en met een geslepen spiegeltje in het deksel.
Table à couture en chêne avec pieds et façade sculptés, à décor d'un portrait, de guirlandes florales et de nœuds. Un tiroir dans le bas et un miroir taillé dans le couvercle.No longer availableDim. 97 x 70 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#318Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#304“Ships of the General Steam Navigation Company”. Een lithografie door Duncan naar het origineel van Huggins. London, 1842.
«Navires de la General Steam Navigation Company». Une lithographie de Duncan d'après l'original de Huggins. Londres, 1842.No longer availableDim. 48 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507Vier verschillende borden van Chinees porselein met Imaridecors. Tijdperk Qianlong. Lichte randschade.
Quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors Imari. Époque Qianlong. Légers bords endommagés.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292Alle ZoethoutPeriod: 1906 - 1957“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
“Vue du moulin à vent”. Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#80Een parelarmband met gouden slot en bolletjes.
Un bracelet en perles avec fermoir et boules en or.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 250 / 300


