#679Paolo Simoncini
#465Ispahan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#200
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,03 ct. Blanc D et E SI2. Avec certificat.No longer availableDim. 1,27 gEstimate: € 2200/2400 -
#566
Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#36
Een gefineerd bijzetkastje in Régencestijl.
#491
Een diep bord van Chinees porselein met een vegetaal decor in blauw op imperiaal geel. Onderaan een merk als hommage aan Ming-keizer Hong-Tche in blauw onder glazuur.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine à décor végétal en bleu sur jaune impérial. En bas une marque en hommage à l'empereur Ming Hong-Tche en bleu sous glaçure.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 240/280 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#636
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper. Enige slijtage.
#643
“Leonardo Torfs”. Une farde avec 101 reproductions des dessins à l'encre de l'artiste. Publié par Marcel Van Damme et Thorwald Pullinckx, auto-publié 1980.No longer availableDim. 30,5 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#241
Een bronzen paard. Gesigneerd ‘Mene”. Zonder sokkel.
#357
#369R. Beutels
“Hiver à Middelburg. Huile sur panneau. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 80/100