Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden broche bezet met één briljantje en één half edelsteen.
Een 18 K geelgouden broche bezet met één briljantje en één half edelsteen.

Een 18 K geelgouden broche bezet met één briljantje en één half edelsteen.

Une broche en or jaune 18 kt sertie d'un brillant et d'une pierre semi-précieuse.
Dim. 5,40 g
SKU: 1312220020.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #20
Estimate: € 180 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #159

    “Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.

    "Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #585

    Een Biedermeierstijl sofa met leeuwenpoten, recente herstoffering door Bea Joppe.

    Un canapé de style Biedermeier à pattes de lion, récemment retapissé par Bea Joppe.
    No longer available
    Dim. 100 x 180 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #657
    Bacarat

    Een lot kleurloos en deels gesatineerd glas, bestaande uit een vaas op voetstuk, versierd met pegels, een tazza, schoteltjes, twee bonbonnières en kaarsenhouders (enkele schilfers).

    Lot de verre incolore et en partie satiné, composé d'un vase sur piédouche, à décor de pendeloques, d'une tazza, de soucoupes, de deux bonbonnières et de bougeoirs (quelques éclats).
    No longer available
    Dim. Ø: 13-19 cm H: 11-27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #560

    Een paar grote oorknijpers met fantasiesteentjes, gemerkt. A

    Une paire de grands clips d'oreilles avec pierres fantaisie, poinçonnés. A.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #635

    Een paar vintage, met bruin velours beklede zeteltjes met neerklapbare kussens en met voetbankjes. Jaren ‘70.

    Une paire de fauteuils vintage recouverts de velours marron avec des coussins rabattables et des repose-pieds. années 70.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #313

    Een meerkleurig aardewerken tabakspot van St-Vincent met messingen deksel. Onderaan gemerkt van De Klaauw. Begin XIXe eeuw.

    Un pot à tabac en faïence multicolore de St. Vincent avec un couvercle en laiton. Marqué en bas par De Klaauw. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503
    Herend Hungary

    Een zeer uitgebreid eetservies van wit porselein met veelkleurig decor van bloemen en insecten, randen met vlechtmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: 1 grote soepterrine en 10 soepkommetjes, 4 groenteschalen met deksel, 3 langwerpige schotels, 1 ronde, 1 vierkante en 1 driehoekige schotel, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 52 dessertborden, 17 kopjes en 25 ondertassen, 47 borden en 18 soepborden.

    Très vaste service de table en porcelaine blanche à décor multicolore de fleurs et d'insectes, bords à motif tressé en relief. Marqué en bas. Comprenant : 1 grande soupière et 10 bols à soupe, 4 légumiers avec couvercles, 3 plats oblongs, 1 rond, 1 carré et 1 plat triangulaire, 2 saucières, 4 plats ovales, 52 assiettes à dessert, 17 tasses et 25 soucoupes, 47 assiettes et 18 assiettes creuses.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #402

    “Abstract portret.” Marokkaanse school. Gemengde techniek op doek. Expo Casablanca.

    "Portrait abstrait." Ecole marocaine. Technique mixte sur toile. Expo Casablanca.
    No longer available
    Dim. 97 x 69 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #671

    Drie gegoten kristallen beeldjes, waarbij één van een ijsbeer met jong, een uiltje en een dolfijn. De laatste gemerkt van Cristal d’Arques.

    Trois figurines en cristal coulé, dont l'une représente un ours polaire avec son petit, un hibou et un dauphin. Le dernier marqué par Cristal d'Arques.
    No longer available
    Dim. h. 16 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #269

    Zes diverse antieke kruiken van steengoed. Engels en Duits. Kleine letsels en slijtage. Het kleinste met putti in reliëf versierd en met een zilveren rand met keuren van Sheffield. XVIIe, XVIIIe en XIXe eeuw.

    Six pichets anciens en grès divers. anglais et allemand. Légers dégâts et usures. Le plus petit orné de putti en relief et d'une bordure argentée aux poinçons de Sheffield. XVIIème, XVIIIème et XIXème siècles.
    No longer available
    Dim. H: 18-22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Krishna dansend op de slangenkoning Kaliya. Polychroom houten beeld. Indië omstreeks 1900. Kleine letsels.

    Krishna dansant sur le roi serpent Kaliya. Statue en bois polychrome. Inde vers 1900. Blessures légères.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #124
    Jean-François Taelemans

    “Ferme Flamande - Le jour des pauvres”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1915.

    "Ferme Flamande - Le jour des pauvres". Huile sur toile. Signée et datée 1915 au dos.
    No longer available
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 250
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More