Other lots in this auction
-
#187
Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti. Op wit marmeren voetstukken.
Une paire de bougeoirs debout en laiton doré et bronze patiné noir, chacun avec trois points lumineux en forme de vignes végétales, soutenus par des putti. Sur des bases en marbre blanc.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#706& Tradition
Een reeks van vier vintage Deense designlampjes van metaal in vier kleuren. Model ‘Flowerpot’, ontwerp van Verner Panton. Gemerkt.
Un ensemble de quatre lampes vintage en métal design danois en quatre couleurs. Modèle 'Flowerpot', design par Verner Panton. Signé.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#697
Een clown en een asbak van Muranoglas.
Un clown et un cendrier en verre de Murano.No longer availableDim. h: 6 & 22 cmEstimate: € 40 / 45 -
#204Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Landbouwersalaam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Outils de fermier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 150 -
#652
Een ingekaderde reclame-affiche voor Tungsram Krypton.
Affiche publicitaire encadrée pour Tungsram Krypton.No longer availableDim. 88 x 60 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#435
Een 18 K geelgouden ketting.
Un collier en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,09Estimate: € 200 / 250 -
#114Alfons MarchantPeriod: 1891-1967
“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1914.
Nature morte aux légumes. Huile sur toile. Signée et datée 1914.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 140 / 200 -
#307
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 10- 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#444A. Vierse
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964
“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#21
Een lampje van kobaltblauw porselein met messingen montuur in de stijl van het Sèvresporselein.
Une lampe en porcelaine bleu cobalt avec une monture en laiton dans le style de la porcelaine de Sèvres.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30