#490Delvaux, Bruxelles
Een lederen rugzakje model ‘Amitié’ in kleur ‘rosso’.
#570
Een eikenhouten kloosterbank.
#535Val Saint-Lambert
Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.
#620
Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
#424Kuniyoshi
Een Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise. Seconde moitié XIXème siècle.No longer availableDim. 35x24cmEstimate: € 70/80 -
#582Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue sur l'étang". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 75/100 -
#466
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
#460
Een Oosterse druppelfles van porselein.
#370Delvaux, Bruxelles
Een lederen sleuteletui in kleur ‘nude’.
#423Raf VerjansPeriod: °1935
“Door de muur”. Kleine bronzen figuur met cilindrisch voetstukje. Achteraan gesigneerd.
"À travers le mur". Petite figurine en bronze à base cylindrique. Signée au dos.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60/100 -
#301Jaeger - leCoutre
Een bureauklokje versierd met vergulde maanvissen in plexi.
Une pendule de bureau à décor de scalaires dorés en plexi.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 200/250 -
#6
Een gefineerd mahoniehouten kapspiegel met twee laden.
Miroir de toilette en placage d'acajou à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120