Similar lots by type
-
#341
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met Lodewijk XV-motief. Met serveerbestek suikertang, enz. Compleet.
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec motif Louis XV. Avec couverts de service.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#496
Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.
Une pièce en or jaune 22 carats et argent. 20 écus. Baudouin I 1930-1990.No longer availableDim. 10,5 gEstimate: € 350/450
Other lots in this auction
-
#389Jan VanrietPeriod: °1948
“Park”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 3/5 buiten de plaat.
Park . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 3/5 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#1
Een papegaai van meerkleurig Parijs’ porselein. Gemerkt.
Un perroquet en porcelaine de Paris multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#142E. Van Kerckhoven
“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Neerhof . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 180/240 -
#590
Een met een patrijspoort opgebouwde messingen buitenlamp met smeedijzeren muurbevestiging.
Une lampe extérieure en laiton avec un hublot et un support mural en fer forgé.No longer availableDim. h: 73 cm; Ø:38 cmEstimate: € 80/100 -
#300
Een zilveren ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. 925‰.
Une bague en argent sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct. 925 ‰.No longer availableDim. 5,77 gEstimate: € 280/350 -
#168
Een zwartmarmeren schouwpendule met twee bijpassende cassolettes, versierd met groen marmeren details. Zonder sleutel.
Pendule de cheminée en marbre noir avec deux cassolettes assorties, décorée de détails en marbre vert. Sans clé.No longer availableDim. h: 43 & 28 cmEstimate: € 100/150 -
#210
Een 14 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,11 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,11 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 450/550 -
#553
Buffelhoorns op bovenste fractie schedel.
Cornes de buffle sur la fraction supérieure du crâne.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 60/100 -
#255
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,52 ct.No longer availableDim. 4,26 gEstimate: € 380/450 -
#130
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met parels. 8 g goud.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de perles. Or 8 g.No longer availableDim. bruto 16,35 gEstimate: € 800/900 -
#82
O.L.Vrouw van eeuwige bijstand. Een devotieplaat achter glas. Kleine letsels.
Notre-Dame de l'Eternel Assistance. Une planche de dévotion derrière une vitre. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#431
Een kleine bronzen schouwpendule, versierd met porseleinen plaquettes. Met slinger, maar zonder sleutel.
Petite pendule de cheminée en bronze, décorée de plaques de porcelaine. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/100