#432
Een antieke Tibetaanse tangka.
#274
“Blinde Ezelstraatje met begijnen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Kleine beschadiging.
Béguines dans la Blinde Ezelstraatje . Huile sur toile. Non signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 115 x 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#253
“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
#617
Afrikaans voorouderbeeld. Vermoedelijk Oost-Afrika.
#211
Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
#546
Twee 18 K geelgouden trouwringen.
#452
“Oriëntalistische scènes”. Een reeks van drie tekeningen. Draagt handtekening.
#489
Een paar abstracte voorstellingen, gemengde techniek op papier.
#447
#97Ucra
#438
#263
Een slagtand in een koperen montuur in de vorm van plantenranken. Begin XXe eeuw.
Une défense dans une monture en cuivre en forme de vrilles végétales. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 180