Other lots in this auction
-
#73
Een paar siervaasjes van roze marmer.
Une paire de vases décoratifs en marbre rose.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#390
Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.
Médaille d'or jaune 22K commémorant le 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 250/300 -
#195
Een 18 K geelgouden armband met een paardenhoofd en een licht blauwe steen.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec une tête de cheval et une pierre bleu clair.No longer availableDim. 15,27 gEstimate: € 500/600 -
#715
Een divers lot glazen. 18 stuks.
Lot de verres divers. 18 pièces.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 30/40 -
#456
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#621
Een paar grote vazen van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
Une paire de grands vases en faïence belge (marqué en bas).No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#567
Een Afrikaanse slagtand met gesculpteerd vrouwenhoofd. Op houten voetstuk.
Une défense africaine avec une tête de femme sculptée. Sur un socle en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 75/100 -
#153
Een fijn gesculpteerde ivoren corpus. Begin XIXe eeuw. Kruisbeeld recenter. beschadiging aan een arm.
Corps en ivoire finement sculpté. Début XIXe siècle. Crucifix plus récent. Dommage à un bras.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 180/240 -
#82
“Paard” en “La Toilette”, twee reproducties van werken van Degas. Evenals een plaat met diverse vogels.
Cheval et La Toilette, deux reproductions d'oeuvres de Degas. Ainsi qu'une planche avec divers oiseaux.No longer availableDim. 33 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#510
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een parel.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,08 ct et d'une perle.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 330/380 -
#388
Een pelgrimsfles van witgeglazuurd Chinees porselein, versierd met een drakendecor in reliëf. Beschadiging bovenaan.
Bouteille de pèlerin en porcelaine de Chine émaillée blanche, ornée d'un décor de dragon en relief. Haut abimé.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 190/220 -
#691
Een lot van drie verschillende geslepen kristallen glazen, waarbij één met blauw decor, een met rood decor en een kleurloze.
Un lot de trois vases en cristal taillé différents, un à décor bleu, un à décor rouge et un incolore.No longer availableDim. h: 19,5; 25,5 & 26 cmEstimate: € 40/60