Other lots in this auction
-
#239
“Herders in een Romeins landschap”. Olieverf op doek. Naar Jules Storms.
Bergers dans un paysage romain . Huile sur toile. D’après Jules Storms.No longer availableDim. 66 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#305
Een 18 K geelgouden ronde ketting.
Chaîne ronde en or jaune 18 K.No longer availableDim. 13,46 gEstimate: € 300/400 -
#47
Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#63
Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Un pied de lampe avec un abat-jour en verre teinté dans le style de Tiffany.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/120 -
#188
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#474
“Portret”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Chaibi’. Met studie op de verso.
" Portrait ". Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Chaibi’. Avec croquis au dos.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 250/350 -
#352
“Landschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Paysage . Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 30/50 -
#395
Een paar vouwstoelen (sedia plia) naar ontwerp van Giancarlo Piretti. Gemerkt. Italië, omstreeks 1970. We voegen er een bijzettafeltje met glazen blad op chromen voet aan toe.
Une paire de chaises pliantes (sedia plia) dessinées par Giancarlo Piretti. Marqué. Italie, vers 1970. Nous ajoutons une table d'appoint avec plateau en verre sur une base chromée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#111
Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/150 -
#589Charles WarlandPeriod: Verviers 1856 - Brussel 1921
“Neerhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Porte de basse cour . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#300
Een zilveren ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. 925‰.
Une bague en argent sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct. 925 ‰.No longer availableDim. 5,77 gEstimate: € 280/350 -
#488
Een paar bronzen hanglantaarns met gebogen glas.
Une paire de lanternes suspendues en bronze avec verre bombé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180/200