#624Een tableau met vijf moderne aardewerken tegels.
#459“Kerkzicht”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Vue d'église . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
#680Een armstoel en voetbankje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
#69Charles LangenbickPeriod: 1873-1943“Marine bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux au clair de lune” . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11 x 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#347Een geuten kolenbak.
Un seau à charbon.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#483Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#593Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.
#272Een houten wandelstok met witmetalen knop in de vorm van een olifantenkop.
#512Jan CremerPeriod: °1940“Zomers landschap met koe en hooimijten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘75 en genummerd 57/80 buiten de plaat.
Paysage d'été avec vache et meules de foin. Une lithographie. Signée, datée '75 et numérotée 57/80 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 150 / 180