Other lots in this auction
-
#514Een opgezette roofvogel.
Un oiseau de proie empaillé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.
Deux tapis tibétains en laine.No longer availableDim. 195 x 91 cmEstimate: € 30 / 40 -
#34Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.
Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.No longer availableDim. 7 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#567Een gebeeldhouwde ceremoniële plank in de vorm van een personage met krokodillen. West-Afrika.
Étagère d'apparat sculptée en forme de personnage aux crocodiles. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. 156 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#417Een aardewerken pot met deksel afkomstig van opgravingen in Ghana. XVIde eeuws.
Un pot en terre cuite avec couvercle provenant de fouilles au Ghana. 16e siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#28Een oude legerkijker van deels met leder bekleed messing. In verweerd lederen etui. Begin XXste eeuw.
Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#138Val Saint LambertEen designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 350 / 450 -
#538“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#660Een gevarieerd lotje, bestaande uit twee zakhorloges (Tavanne’s Wtch Co. & Roskopf), twee lorgnetten, waarbij één met uurwerkje en een theaterkijker met parelmoer.
Un lot varié, composé de deux montres de poche (Tavanne's Wtch Co. & Roskopf), deux lorgnettes dont une avec montre et une paire de lunettes de théâtre avec nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#561Een paar borden van Chinees porselein met een Imari decor van een visser in een landschap met treurwilg. XIXde eeuw.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor Imari d'un pêcheur dans un paysage au saule pleureur. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#162Henri Seghers“Zuid-Hollands molenlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Paysage de moulins à vent de Hollande du Sud". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 200 / 250 -
#304Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955“Tuingezicht”. Gouache op board. Gesigneerd.
"Vue du jardin". Gouache sur carton. Signé.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 200 / 300


