#123
Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.
Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.No longer availableDim. 842,85 g Ø 17,5 cmEstimate: € 200/240 -
#187
#63
Une paire de vases hexagonaux en faïence à décor de fruits sur fond orange. Angleterre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#137
“Jockey te paard”. Een bronzen beeld naar een werk van Charles Valton.
#236
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
#336
Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
#229Charles HoubenPeriod: 1871 - 1931
“Dorpsweg aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Zeer kleine perforatie.
Chemin de village au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée. Très petite perforation.No longer availableDim. 51 x 77 cmEstimate: € 120/160 -
#356Kartell
#325Roskoph
Een zakhorloges met zilveren kast 800‰ en horlogeketting met hanger.
#86
Een driedelig salongarnituur, bestaande uit een driezitsbank en twee fauteuils. Het geheel rijkelijk uitgewerkt met gebeeldhouwde bloemen.
Un ensemble de salon trois pièces, composé d'un canapé trois places et de deux fauteuils. L'ensemble est richement décoré de fleurs sculptées.No longer availableDim. 115 x 180 cmEstimate: € 500/800 -
#114
#659Markus OehlenPeriod: °1956
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste. Sans encadrement.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 60/80