Other lots in this auction
-
#206Een klein bureautje met vijf laden en twee uitschuifbare schrijfbladen. Lederen blad beschadigd.
Un petit bureau avec cinq tiroirs et deux surfaces d'écriture coulissantes. Dessus en cuir endommagé.No longer availableDim. 58 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#21Een koe met boertje van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw. Een hoorntje afgebroken.
Une vache avec un paysan en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas. XVIIIe siècle. Une corne cassée.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#320Een 18 karaats geel gouden ring bezet met 10 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de 10 saphirs d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 150 / 200 -
#524Een grote rechthoekige salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Grande table basse rectangulaire avec structure en métal et deux plateaux en verre.No longer availableDim. 48 x 150 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#573Bayel, FranceEen kleurloos kristallen glasservies met gesatineerde voet in de vorm van een vrouwelijk naakt. Zes waterglazen, zes wijnglazen en vijf champagnefluiten. Gemerkt.
Un verre en cristal incolore à base satinée en forme de nu féminin. Six verres à eau, six verres à vin et cinq flûtes à champagne. Marqué.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#30Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van ster bezet met een halfedelsteen.
Un pendentif étoile en or jaune 18 carats serti d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 80 / 120 -
#576Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 245 x 168 cmEstimate: € 100 / 160 -
#389Zowa“Drie vrouwen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Trois femmes. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 71 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
Cinq animaux différents en bronze, laiton et fer forgé. Oriental et européen.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#436Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#441Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 240


