Other lots in this auction
-
#335Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).
Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).No longer availableDim. h: 19 & 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#309Vier Engelse prenten met vogels in notenhouten lijsten:- Morineplevier- Vorkstaartplevier- Kemphaan- Tureluur
Quatre gravures anglaises avec des oiseaux dans des cadres en noyer : - Dotterel - Pluvier à longue queue - Combattant varié - Chevalier gambetteNo longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#43Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Rand bijgeslepen.
Plat octogonal en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Bords rognés.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#696Ronde salontafel met vier laden in de gordel. Eikenhout.
Table basse ronde avec quatre tiroirs dans la ceinture. Chêne.No longer availableDim. Ø 124 cmEstimate: € 30 / 50 -
#681Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. De forme balustre à motif côtelé et à base ronde. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#239“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
Paysage. Technique mixte sur papier. Signé et daté '56.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#600Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,39 ct.No longer availableDim. 0,92 gEstimate: € 400 / 500 -
#58Eugène Polot“Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#616Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table en laine orientale noué à la main.No longer availableDim. 240 x 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189Een grote Delftse schotel van polychroom aardewerk. Versierd met een bloemenvaas op het plat en gestileerde bloemen en bladeren op de vleugel.
Grand plat en faïence de Delft à décor polychrome d’un vase fleuri sur le creux et de fleurs stylisées et des feuilles sur l’aile;No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#522Een ronde spiegel met een kuif versierd met bloemen.
Un miroir rond avec une crête décorée de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#673AlessiWitmetalen schotel en coupe. Onderaan gemerkt.
Plat et coupe en métal blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 23 & Ø38 cmEstimate: € 60 / 80


