#425Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
#186Een recente commode in de geest van Boulle met twee gebombeerde laden en met verguld brozen trekkers en monturen.
Commode récente dans l'esprit de Boulle à deux tiroirs galbés avec poignées et encadrements en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 130 x 63 cmEstimate: € 750 / 800 -
#169Een hoge spiegel in verguld houten lijst.
#566Een handgeknoopt Oosters tapijtje van wol en zijde.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#299Een smeedijzeren wandspiegel.
#17Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
#612“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#356Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#26Een zwart gelakt houten bijzetstoeltje, versierd met vergulde en rode motieven en met inlegwerk van parelmoer. De zit met cannage. Japanse stijl.
#297Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
#267Een decoratief grendelgeweer.
Un fusil à verrou décoratif.No longer availableDim. 119 cmEstimate: € 80 / 120