Similar lots by type
-
#440
Een 14 karaats geelgouden schakelarmband met vlechtwerk. St. Petersburg. 1908-1917. Maker Ana.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 carats avec vannerie. Saint-Pétersbourg. 1908-1917. Fabricant Anna.No longer availableDim. 29,10 gEstimate: € 600/700 -
#180
Een 18 K geelgouden damesring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 350/400 -
#380
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens twee briljantjes, één robijn, één saffier en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt, chacune sertie de deux diamants taille brillant, un rubis, un saphir et une émeraude d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 300/350 -
#20
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens 3 saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt, chacune sertie de 3 baguettes de saphir d'un poids combiné de +- 0,18 ct et de deux perles.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 240/280 -
#40
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens één parel.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats, chacune sertie d'une perle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 220/250 -
#410
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met drie briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +-0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de trois diamants taille brillant d'un poids combiné de +-0,10 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 280/350 -
#160
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitaire van 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un solitaire de 0,60 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 800/900
Other lots in this auction
-
#550
Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1,18 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 900/1000 -
#629
“Straatzicht nabij Montmartre”. Schilderij op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979 op de verso.
« Vue sur la rue près de Montmartre ». Peinture sur toile. Signée et datée 1979 au verso.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 120/140 -
#470
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 200/300 -
#647
Drie stuks Aziatisch aardewerk met groen glazuur, bestaande uit een gemberpot zonder deksel, een pot en een merkwaardige vaas.
Trois pièces de poterie asiatique à glaçure verte, composées d'un pot à gingembre sans couvercle, d'une jarre et d'un vase remarquable.No longer availableDim. h: 15, 1ç & 29 cmEstimate: € 60/80 -
#59Val St. Lambert
Een Léon Ledru vaasje van blauw kristal, bekleed met opengewerkt verkoperd oplegwerk met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt VSL in de galvanoplastie. Haarscheur in het glas binnenin.
Un petit vase Léon Ledur en cristal bleu en galvanoplastie représentant des vasques et des oiseaux du paradis d’inspiration Louis XV. Marqué. Cheveu dans le verre à l’intérieur.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50/60 -
#248
Drie rijkelijk uitgewerkte zilveren haarpinnen/ -kammen.
Trois épingles à cheveux/peignes en argent richement élaborés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#620
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,58 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 450/500 -
#617
Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.
Vase ventru en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs, monté en pied de lampe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#637
Twee Balinese maskers van gepolychromeerd hout.
Deux masques balinais en bois polychrome.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#349
Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad. Eén poot afgebroken.
Un bureau-plat avec deux tablettes pliantes. Avec dessus en verre. 1 pied cassé.No longer availableDim. 75 x 144 x 73 cmEstimate: € 60/80 -
#577
Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.No longer availableDim. 110 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#15Lumedart
“Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.
"Bacchus". Une figurine en porcelaine belge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40