#610Joe Colombo
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 200 / 240 -
#646
Twee verschillende handgeknoopte Pakistaanse wollen tapijtjes.
#126
Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
#180
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#433
Een sierschotel van Imariporselein. Tijdperk Meiji.
#407
Een paar vaasjes van cloisonné op messing.
#210
Een 18 K geelgouden ring met pareltjes.
#10
Een 18 K geelgouden schakelketting.
#660
Een eikenhouten nachtkastje met één deur en marmeren blad. Binnenwerk van wit porselein. Omstreeks 1900.
Une table de chevet en chêne à une porte avec plateau en marbre. Intérieur en porcelaine blanche. Vers 1900.No longer availableDim. 85 X 44 X 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#234Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Wachtende mensen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Personnes en attente. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#686
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
#72Santiago CarbonellPeriod: °1960
“Rustende figuur”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/100 buiten de plaat.
“Figure au repos”. Une lithographie. Signée et numérotée 27/100 hors de la planche.No longer availableDim. 54 x 32 cmEstimate: € 150 / 200