#262Piet Van den Buys
“Boerenpaarden met kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#220
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,70 ct et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,95 ct.No longer availableDim. 13,45 gEstimate: € 1400/1500 -
#443
#321
#520
#396
Een archiefmeubeltje met twaalf kleine laden.
#257
Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Fauteuil coquille en noyer sculpté de style Régence. Nous ajoutons un repose-pieds différent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#479Patricia Galloway
“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#614
“Amoris Divini Triumpus.” & “Iovi Fulmin” Een paar gravures naar P.P. Rubens.
#115
#586
Een Aziatisch kamferhouten kist met gesculpteerde decors.
Coffret asiatique en bois de camphrier à décors sculptés.No longer availableDim. 42 x 78 x 40 cmEstimate: € 80/120