#448Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Bronze seated Buddha. Thailand.No longer availableDim. H.22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#428‘Hop’“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
"On S’Adore." Sculpture in wood and earthenware. Monogrammed 'Hop' or 'VHop.' Dated 2005.No longer availableDim. 26 x 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#180Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18K yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and two sapphires totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 600 / 700 -
#368M. HohnerEen mondharmonica ‘Echo Bell Metal Reeds’, ‘Made in Germany.’ G C 57/120.
A harmonica 'Echo Bell Metal Reeds', 'Made in Germany.' G C 57/120.No longer availableDim. 21 x 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#191“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#500Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
An 18K yellow gold ring set with a coral cabochon.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 250 / 300 -
#356Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
An oak commode with three drawers. The top keyhole uncovered.No longer availableDim. 75 x 99 x 44cmEstimate: € 25 / 50