#271Een lot van 9 postzegelalbums uit diverse landen.
#379Leo CleymansPeriod: °1937‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#368M. HohnerEen mondharmonica ‘Echo Bell Metal Reeds’, ‘Made in Germany.’ G C 57/120.
A harmonica 'Echo Bell Metal Reeds', 'Made in Germany.' G C 57/120.No longer availableDim. 21 x 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#107Een schouwgarnituur in Napoleon III-stijl bestaande uit een klokje en 2 cassolettes, handbeschilderd porselein en verguld zamak. De slinger ontbreekt alsook een sierkrulletje bovenaan het klokje.
A fireplace set in Napoleon III style consisting of a clock and 2 ornaments, hand-painted porcelain and gilt zamak. The pendulum is missing as well as a decorative curl on top of the clock.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
#210Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,95 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.95 ct.No longer availableDim. 20,18 gEstimate: € 1650 / 1800 -
#497Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
A lot of 2 ancient Roman pottery oil lamps with carved details. Presumably from the 3rd century BC.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 250 / 350