#562Jos Moens“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
#440Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.
An 18K yellow gold medal. Philippus and Mathildis. Monnaie Munt Belgium. In original box.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 250 / 300 -
#113Een zilveren chocoladekannetje met ebbenhouten handvat.
A silver chocolate pot with an ebony handle.No longer availableDim. 390 gramEstimate: € 150 / 200 -
#527Een bronzen hoofd van een Romeins figuur.
A bronze sculpted head of a Roman figure.No longer availableDim. 9cmEstimate: € 120 / 180 -
#544Dries (?)“Jong meisje met muts”. Een litho. Gesigneerd en genummerd 6/22 buiten de plaat. Gedrukt bij het Masereelcentrum te Kasterlee.
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#443Terracotta beeld, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta sculpture attributed to the Nok people. West Africa.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 150 / 200 -
#573Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
#63Wiskemann, BruxellesEen verzilverd bestekdoos gemerkt Wiskemann, bestaande uit 12 lepels en 12 vorken, bijgevoegd 6 en 2 koffielepeltjes.
A silver-plated cutlery set by Wiskemann, consisting of 12 spoons and 12 forks, accompanied by 6 and 2 coffee spoons.No longer availableEstimate: € 100 / 120