#625Een dekselvaasje geflankeerd door twee kinderen van blauw en wit porselein. Chinees werk.
A lidded vase flanked by two children. Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#281Een lot van 10 postzegelalbums uit diverse landen.
A lot of 10 stamp albums from various countries.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#567Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met twee briljanten mt een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct. GVVS.
#632Fr. Luyckx“Zicht op stal”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
"View of the stable." A drawing on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 31,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#294Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Heidezicht te Kalmthout’, aquarel op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
"Heidezicht te Kalmthout", watercolor on paper, signed by Fr. Luyckx.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#316Een 3-delig Engels houten nest of tables met glazen bovenblad en lederen bekleding met vergulde details.
A 3-piece English wooden nest of tables with glass top and leather upholstery with gilded details.No longer availableDim. 54 x 41 x 54cmEstimate: € 60 / 90 -
#202Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.
A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.No longer availableDim. 183 x 96cmEstimate: € 125 / 175 -
#122Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
A paper collage by Jacques Villeglé.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 2800 / 3500 -
#417‘Abstracte vogel met bloemendecor.’ Sculptuur op stangen en sokkel.
#165Paar art deco tafellampen van gebeitst hout.
Pair of art deco table lamps made of stained wood.No longer availableDim. H. 57 x35 cmEstimate: € 420 / 480