#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#281Een lot van 10 postzegelalbums uit diverse landen.
A lot of 10 stamp albums from various countries.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#610Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
#568Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
#181Een lot archeologische bodemvondsten van Neolithische werktuigen bestaande uit steen en silex mes, pijl-en speerpunten.
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601Bronzen Bodhisattva. Indonesië.
Bronze Bodhisattva. Indonesia.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#442‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
'Sonnets luxurieux de L'Arétin', a lot of 18 erotic engravings. Show traces of moisture.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#459“Stadsgezicht”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#678Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
A white plaster low-relief with an emblem consisting of a book, scepter, urn, etc.No longer availableDim. 92 x 133 cmEstimate: € 240 / 320