#512
Een butlerspiegel met vergulde lijst.
A butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 62 cmEstimate: € 80/120 -
#279Achiel LombaertPeriod: 1911-1990
“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bouquet of Flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#465
Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 365 x 228 cmEstimate: € 80/120 -
#347
Een glazen vaas in de vorm van een pelikaan.
#599G. V. D. Hoeven
#68
Een tinnen jardinière met rozen in bas-reliëf en kobaltblauwe schaal.
A pewter jardiniere with rose bas-relief and cobalt blue dish.No longer availableDim. 10,5 x 39cmEstimate: € 60/80 -
#5
Een flamingo van meerkleurig porselein. Gemerkt Tay, made in Italy.
#248Christian Dior & Dominique Jassy
Een lot van 3 zijden sjaals in verschillende uitvoeringen.
#397
Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
#365
Majapahit hoofdjes. Indonesië.
Majapahit heads. Indonesia.No longer availableDim. H. 11 & 13 cmEstimate: € 20/30 -
#262Valerius De Saedeleer Armand Apol
“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gedateerd en genummerd buiten de plaat 19/250.
#578
Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
An African butterfly mask, Dogon, Mali.No longer availableDim. h 40 x l 116 cmEstimate: € 80/120