#407‘Hop’“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
#116Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
#518Bronzen beeld van een maraboe.
#258‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
"Father with dog." Biscuit figurine. Marked 22 L&M.No longer availableDim. h 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#92Romain SteppePeriod: 1859-1927‘Maritiem’, olieverf op doek, gesigneerd Romain Steppe. Kleine verfschade op meerdere plaatsen.
"Maritime," oil on canvas, signed Romain Steppe. Small paint damage in several places.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#290Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. IVS2.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. IVS2.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 700 / 800 -
#503Een kubistisch bronzen beeld met monogram. In de geest van Zadkine.
A cubist bronze sculpture with monogram. In the spirit of Zadkine.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 2400 / 2500 -
#132Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
#136ImexcotraEen vintage vitrinekast van het merk Imexcotra uit Aalst.
#607Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
#479“Polderlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan monogram. Lichte verfschade.
A lot of 2 etchings by Romain Malfliet, Heidekapel (Waasmunster) 14/50 and Paddeschoot - Sint Niklaas 17/50.No longer availableDim. 32 x 47 cmEstimate: € 40 / 60