#233DelvauxEen zijden sjaal in originele doos.
#72Een met emaille en zilverwerk beklede icoon. Russisch vermoedelijk 19e eeuw.
An icon covered with enamel and silverwork. Russian, possibly from the 19th century.No longer availableDim. 32 x 27cmEstimate: € 120 / 180 -
#138DelvauxEen design handtas van gevlochten leer. Gemerkt.
#166Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#31Een metalen beeld van een smid aan het aambeeld.
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#654Een vintage UFO luchter van aluminium.
#697Chinees schaaltje met een famille rose decor van een bloeiende tak.
Chinese plate with a famille rose decor of a flowering branch.No longer availableDim. 5 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#279Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bouquet of Flowers". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 120 / 200