#288Wiskemann, BruxellesEen lot van 6 Wiskemann serviesstukken bestaande uit sauskommen, dienbladen en theekannetje.
A set of 6 Wiskemann tableware pieces, including sauce boats, trays, and a teapot.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#571Een paar bronzen kandelaars met morianen.
Pair of bronze candlestick carried by mores.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#561Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.
Bronz sculpture of a bear. On a marble base.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 220 / 240 -
#48Een porseleinen interbellum beeldje als aromabrander.
#498Een bronzen Pierrot met poedel.
#467Een zwaar bronzen beeld van een Indische danseres op een sokkel met lotusbloem.
A heavy bronze statue of an Indian dancer on a pedestal with a lotus flower.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#68Een tinnen jardinière met rozen in bas-reliëf en kobaltblauwe schaal.
A pewter jardiniere with rose bas-relief and cobalt blue dish.No longer availableDim. 10,5 x 39cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 10/75, gesigneerd buiten de plaat. Illustratie bestemd voor zijn gelijknamige boek.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 10/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120