#467Een zwaar bronzen beeld van een Indische danseres op een sokkel met lotusbloem.
A heavy bronze statue of an Indian dancer on a pedestal with a lotus flower.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#593Een natuurstenen beeld van een echtpaar.
#424Leo CleymansPeriod: °1937‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
'Winter river view', oil on canvas, signed L. Cleymans.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631Een Indonesische Wajang pop.
#608Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.
#112Araki NobuyoshiEen polaroid foto van de Japanse Kunstenaar Nobuyoshi Araki.
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#463Een polychroom Oud-Grieks aardewerken oliekruikje of Lekythos met afgebroken hals. Vermoedelijk 5e eeuw vC.
A polychrome ancient Greek terracotta oil flask or Lekythos with a broken neck. Presumably from the 5th century BC.No longer availableDim. 13,5cmEstimate: € 100 / 200