#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#175Een speciale editie op groot formaat van Blake en Mortimer, “Le Mystère de la grande pyramide” door E.P. Jacobs (46,5 x 34,5 cm). Vergezeld van een grote affiche van “Het Gele Teken”.
A special oversized edition of Blake and Mortimer, "The Mystery of the Great Pyramid" by E.P. Jacobs (46.5 x 34.5 cm). Accompanied by a large poster of "The Yellow Sign."No longer availableDim. 175 x 118 cmEstimate: € 500 / 600 -
#82P. Moreau‘Vissersboten op een kabbelende zee’, olieverf op doek, gesigneerd P. Moreau.
#116Een marquetterie tafel in Lodewijk XV-stijl. Met bronzen details.
#455Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.
#498Een bronzen Pierrot met poedel.
Lorenz Völkerbund 2 NETV 429W. A metal and bakelite lamp radio. Marked C. Lorenz, serial number 2414, manufactured in 1929/32.No longer availableDim. 23,5 x 38,5 x 23,5cmEstimate: € 100 / 150