Other lots in this auction
-
#660
Een grammofoon in houten meubeltje. Slingermechanisme vervangen door mechanisme op elektriciteit. Bijgevoegd een groot aantal platen. (Drie dozen).
Un phonographe dans un meuble en bois. Mécanisme à manivelle remplacé par un mécanisme à l'électricité. Avec un grand nombre de disques. (Trois boîtes).No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 100 / 150 -
#280
Een parelcollier met drie rijen parels en een zilveren slot.
Collier de perles à trois rangées et avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#159Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#555
Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.
Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 750 / 850 -
#277
Een gestileerd modern kruisbeeld met Christus en Heilige geest in de stijl van Dali.
Un crucifix stylisé moderne avec le Christ et le Saint-Esprit dans le style Dali.No longer availableDim. 51 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#401
“Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.
“Mère et enfant” et “fumeur de pipe” . Une statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h. 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581
Een lot van vijf gesculpteerde Afrikaans ivoren vrouwenbustes.
Un lot de cinq bustes de femmes sculptées en ivoire africain.No longer availableDim. h: 7,5 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195
Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats pour montre. A récupérer.No longer availableDim. 43,15 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#226
Een mooie Perzische kelim met geometrische motieven. Begin XXste eeuw.
Un beau kilim persan aux motifs géométriques. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 304 x 180 cmEstimate: € 400 / 600 -
#247Val Saint Lambert
Grote coupe van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 12/75.
Grande coupe de cristal taillé, partiellement colorée en bleu dans la masse. Marquée et n ° 12/75.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#579
Een lot van drie oriëntaalse werken, bestaande uit een tangka, een afbeelding van een Geisha en een voorstelling met een godheid op een zwijn.
Un lot de trois œuvres orientales, consistant en une tangka, une image d'une Geisha et une représentation d'une divinité sur un sanglier.No longer availableDim. 30 x 26; 41 x 34 & 40 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#567
Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100