Other lots in this auction
-
#343Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#300Een zilveren ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. 925‰.
Une bague en argent sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct. 925 ‰.No longer availableDim. 5,77 gEstimate: € 280 / 350 -
#27Een aardewerken lampvoet met met verguld decor op blauwe fond.
Une lampe en faïence à décor doré sur fond bleu.No longer availableDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#385“Schaakspelend koppel”. Een groep van meerkleurig biscuit. Vermoedelijk Italiaans. Gaaf.
Couple jouant aux échecs . Un groupe de biscuit multicolore. Probablement italien. Intact.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#147“Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.
Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200 / 250 -
#86Een gefineerd rond bijzettafeltje met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Table d'appoint ronde en placage avec marqueterie et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. Ø: 56 cm h: 74 cmEstimate: € 220 / 240 -
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 320 / 400 -
#511Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#646Twee Chinese gesculpteerd hardhouten sokkels, waarbij de grootste met marmeren blad.
Deux socles chinois en bois dur sculpté, le plus grand avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 21 & 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#432Een antieke Tibetaanse tangka.
Un tangka tibétain antique.No longer availableDim. 63 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#679Pascal Somon“Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat. 1993.
Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac . Sérigraphie. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la planche. 1993.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#243Capodimonte“Man met bloem en haan”. Een beeldje van meerkleurig Napolitaans porselein. Onderaan gemerkt.
Homme à la fleur et au coq . Une figurine en porcelaine napolitaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 25 / 35

