#82O.L.Vrouw van eeuwige bijstand. Een devotieplaat achter glas. Kleine letsels.
#619Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972“Zelfportretten”. Olieverf op paneel & Olieverf op metaal. Zonder signaturen.
Autoportraits . Huile sur panneau & Huile sur métal. Sans signatures.No longer availableDim. 16 x 13 & 17 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#46Een klein gefineerd rond bijzettafeltje met vier laden en met ingelegd biesje versierd.
#191Een kopie antieke staande klok in eikenhouten kast.
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
#529Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.
#353Een wandklokje met deels zwartgelakte en beschilderde kast, de wijzerplaat geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met slinger en gewichten.
#162“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
Vue de Venise . Huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#361Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
#189Een grote goudgepatineerde houten schouwspiegel met een kuif in de vorm van een bloementuil, geflankeerd door twee putti.
#101“Ziegel Deutscher Kaiser und Könige”. Een lot van 28 replica’s van Duitse historische zegels uit kunststof en was. In kistje.
Ziegel Deutscher Kaiser und Könige . Un lot de 28 répliques de cachets historiques allemands en plastique et cire. En boîte.No longer availableEstimate: € 25 / 35