Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.

Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.

Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'une pierre semi-précieuse.
Dim. 14,57 g
SKU: 2505210220.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #64
    E. Braems

    Drie kleine landschappen op paneel. Gesigneerd.

    Trois petits paysages sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 & 18 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #416

    Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.

    Un lampadaire en laiton, la base décorée de feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. h: 116 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #403

    Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor naar de Compagnie des Indes. Einde XIXde eeuw.

    Un plat en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré d'après la Compagnie des Indes. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #483

    Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux différentes théières en porcelaine chinoise multicolores. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #598

    Een verguld smeedijzeren luchter, versierd met porseleinen bloemen.

    Un lustre en fer forgé doré à décor de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #254

    Drie diverse stillevens op doek. “Dahlia’s” (perforatie, 45 x 35 cm). M. Bervoets (48 x 28 cm). “Koffiepot met bloemen” (49 x 39 cm).

    Trois natures mortes différentes sur toile. Dahlias (perforation, 45 x 35 cm). M. Bervoets (48 x 28 cm). Cafetière avec des fleurs (49 x 39 cm) .
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Een juwelenkistje van meerkleurig porselein in de vorm van een hondje op kussen. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à bijoux en porcelaine multicolore en forme de chien sur un oreiller. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #43

    Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.

    Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.
    No longer available
    Dim. b: 40 & 45 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #330

    Een 18 K geelgouden fijne ketting. Te herstellen.

    Chaîne en or jaune 18 K. A réparer.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #524

    Een 18 K geelgouden broche bezet met parels en vier kleine diamantjes oude slijp.

    Une broche en or jaune 18 carats sertie de perles et de quatre petits diamants taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 9,20 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #161

    Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.

    Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #446
    Etablissements Jean Gauthier “ EJG”

    Een Franse Art Deco luchter met roze glazen kelken in een bronzen frame, versierd met floraal decor. Gemerkt EJG 1095 France.

    Lustre Art Déco français avec calices en verre rose dans un cadre en bronze, décoré de décor floral. Marqué EJG 1095 France.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More