#565Een lantaarn van rood en geel koper, geciseleerd en geajoureerd. Decor van personages in uitsparingen. Perzië, omstreeks 1900.
#130Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met parels. 8 g goud.
#14B. Leicher“Schutting”. Litho. Gesigneerd.
#416Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
#357Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
#550Een geajoureerd zilveren broodmandje. Nederland, 835‰. 590 gram.
#367Een gesculpteerd stenen koro versierd met hondjes en olifantenkoppen en het deksel getooid met een Fo-hond en een zittende Boeddha.
Un koro en pierre sculptée décorée de chiens et de têtes d'éléphants et le couvercle orné d'un chien Fo et d'un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 28 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#11Vier verschillende chocoladevormen van metaal.
#596Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
#600Een fijn uitgestoken en met been ingelegd achthoekige Noord-Afrikaans theetafeltje. Uit twee delen opgebouwd en opvouwbaar.
Une table à thé nord-africaine octogonale finement sculptée et incrustée d'os. Construite en deux parties et pliable.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#455Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.
Un pichet en argent. Travail mexicain, argent sterling. 885 grammes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 350 / 450