#622Feniswood (?)“Pastum”. Olieverf op board. Gesigneerd op de verso.
Pastum . Huile sur panneau. Signé au dos.No longer availableDim. 29 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#432Een antieke Tibetaanse tangka.
#360Een laag houten tafeltje met lade. Zuid- Indië.
#229Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
#437Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
#10Een 18 k geelgouden ketting met schakels.
#94H. Peeters“Waterval”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 19**.
Waterfall . Huile sur toile. Signé et daté le 19 **.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#691Een sobere houten schildersezel.
#143“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
Golfeur . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 240