Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.

Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een afbeelding van Maria.

Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif représentant la Sainte-Vierge.
Dim. 7,40 g
SKU: 1312220030.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 280 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #556

    Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.

    Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 20 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #687

    Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.

    Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #400

    Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.

    Une paire de coupes en bronze cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #128
    Louis Vuitton

    Een handtas van beige-geel vernisleder, model “Houston”. Datacode LM0070.

    Un sac à main en cuir verni beige-jaune, modèle "Houston". Code de données LM0070.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #397
    Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.

    Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44

    “Lezende clown”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Falk.

    "Clown lisant". Huile sur carton . Porte une signature: Falk.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #59

    Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.

    Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 9 x 8 cm
    Estimate: € 85 / 90
  • #61

    Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.

    Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #490

    Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.

    Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 874 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #609

    Een Chinese affiche met diverse scènes. Volksrepubliek.

    Une affiche chinoise avec diverses scènes. République populaire.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #602
    Godelieva Vleeschouwers

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #410

    Een grote aardewerken vaas uit de sixties. Gemerkt W. Germany.

    Un grand vase en faïence des années soixante. Marqué W. Allemagne.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More