Other lots in this auction
-
#556Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#687Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 70 -
#400Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.
Une paire de coupes en bronze cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#128Louis VuittonEen handtas van beige-geel vernisleder, model “Houston”. Datacode LM0070.
Un sac à main en cuir verni beige-jaune, modèle "Houston". Code de données LM0070.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 450 / 500 -
#397Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-HollandTwee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.No longer availableDim. h: 26,5 & 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44“Lezende clown”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Falk.
"Clown lisant". Huile sur carton . Porte une signature: Falk.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#59Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.
Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.No longer availableDim. 9 x 8 cmEstimate: € 85 / 90 -
#61Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.
Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#490Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#609Een Chinese affiche met diverse scènes. Volksrepubliek.
Une affiche chinoise avec diverses scènes. République populaire.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#602Godelieva Vleeschouwers“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#410Een grote aardewerken vaas uit de sixties. Gemerkt W. Germany.
Un grand vase en faïence des années soixante. Marqué W. Allemagne.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 50 / 60


