Other lots in this auction
-
#389
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 13 x 9 cmEstimate: € 40/60 -
#480
Een lot 18 K geelgoud waaronder een kinderarmband, een ketting, hanger, twee tussenstukjes e.a.
Un lot d'or jaune 18 carats comprenant un bracelet pour enfant, un collier, un pendentif, deux espaceurs et autresNo longer availableDim. 12,85 gEstimate: € 360/400 -
#461
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige scènes in het decor.
Une paire de vases à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine avec des scènes multicolores dans le décor.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#698
Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.
Deux vases art déco différents respectivement en verre ocre et mauve.No longer availableDim. h: 12 & 30 cmEstimate: € 32/40 -
#106
Een gefineerd bureautje met een bol schuifblad, versierd met fraai inlegwerk van een bloemenvaas en linten.
Un bureau en placage avec un plateau coulissant convexe, décoré de belles incrustations d'un vase à fleurs et de rubans.No longer availableDim. 104 x 47 x 76 cmEstimate: € 100/120 -
#552
Een Jacobean stijl commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Une commode en deux essences de bois avec quatre tiroirs. Il manque quelques cadres décoratifs.No longer availableDim. 88 x 98 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#532
Een zesarmige metalen luchter, versierd met kristallen bellen en pendeloques.
Un lustre en métal à six branches, décoré de cloches et de pendentifs en cristal.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 80/120 -
#579
Een paneel met een dorpsscène, opgebouwd met inlegwerk van diverse houtsoorten en ivoor.
Un panneau représentant une scène de village, construit avec des incrustations de divers bois et d'ivoire.No longer availableDim. 18 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#462
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 85/110 -
#406Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120/200 -
#460
Een 18 K geelgouden zakhorloge voor dames.
Une montre de poche pour femme en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto:15,14 gEstimate: € 150/200 -
#687Val St. Lambert
Twee geribde kristallen vaasjes in resp. licht en donkergroen. Onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal aux côtes torses respectivement vert clair et vert foncé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60