Other lots in this auction
-
#448Een Boeddha van rood en geel koper.
Un Bouddha de cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#304E. Van Mullem“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#215Drie paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met cameeën, pareltjes en fantasiestenen.
Trois paires de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de camées, de perles et de pierres fantaisie.No longer availableDim. 11,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#214Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Mannenportret”. Houtskool en krijt op papier. Gesigneerd.
Portrait d'homme . Fusain et craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#652Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#170Een briljant van 0,61 ct. F SI2 in gesloten AIG report.
Un brillant de 0,61 ct. F SI2 dans un rapport AIG fermé.No longer availableEstimate: € 1250 / 1350 -
#266EumigEen projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.
Un projecteur pour film 8 mm, avec lampe supplémentaire, clip vidéo et écran de projection.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#454“Vijverzicht”. Gemengde techniek op papier.
Vue de l'étang . Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 300 / 400 -
#287Een paar girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles avec des pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#475Drie zilveren schotels met geäccoleerde rand. Tsjechoslowaakse importkeur. 800‰. 1949 - 1962. 1400 gram.
Trois plats en argent avec un bord assorti. Poinçon d'importation tchécoslovaque. 800 ‰. 1949 - 1962. 1400 grammes.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 600 / 750 -
#394“De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.
L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 40 / 60

