Other lots in this auction
-
#416
Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
Un lampadaire en laiton, la base décorée de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 30 / 40 -
#418
Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
Un ancien Bouddha thaïlandais, doré à la feuille d'or.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 350 / 450 -
#227Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)
Twee ingekaderde tropische vlinders: Papilio Blumei Blumei (Java) & Ornithoptera Priamus Poseidon (Indonesië).
Deux papillons tropicaux encadrés: Papilio Blumei Blumei (Java) et Ornithoptera Priamus Poseidon (Indonésie).No longer availableDim. 25,5 x 25,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#676
Een paar bronzen kerkkandelaars op driehoekige poten. Eén met elektrische montage.
Paire de bougeoirs d'église en bronze sur pieds triangulaires. Un monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#52Guillaume Couckelberghe
“Stilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 19,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad, gemerkt ‘William Adams, Sheffield’.
Un service à café et à thé de quatre pièces en métal argenté. Sur un plateau, marqué William Adams.No longer availableDim. h: 7 - 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224Jos Beerden
“Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Wellenshoeve, Bokrijk. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#391
Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Jan VanrietPeriod: °1948
“Lenin in Antwerpen”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1992 achteraan.
Lénine à Anvers . Technique mixte. Signé et daté 1992 au dos.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 160 -
#699
Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.
Un bougeoir fait main en faïence blanche avec des fleurs.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#588
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150