Other lots in this auction
-
#459Een groot ingelijst Chinees borduurwerk met een voorstelling van vogels en bloeiende pioenen. Met zilverbrokaat. Begin XXste eeuw.
Grande broderie chinoise encadrée représentant des oiseaux et des pivoines en fleurs. Avec brocart d'argent. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 166 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283Een paar porseleinen bloempotjes met wit reliëfdecor van palmbomen op blauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.
Paire de pots de fleurs en porcelaine à décor en relief blanc de palmiers sur fond bleu. Marqué en bas. L'un avec éclat au bord.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 90 / 100 -
#363Een schaal van meerkleurig glaspasta.
Un bol de pâte de verre multicolore.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#557Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.
Une garniture de cheminée en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 18,5 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646Een ronde tafel met vier lades en een kalfslederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un dessus en cuir de veau.No longer availableDim. Ø: 90 cm h: 75 cmEstimate: € 50 / 60 -
#422Luc VandeveldePeriod: 1910 - 1997“Interieur”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Intérieur”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée '45.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#691Siera, BelgiumEen oude radio in bakelieten kast. Model SA 1009U. 1956.
Une vieille radio dans un étui en bakélite. Modèle SA 1009U. 1956.No longer availableDim. 20 x “2 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#316Een notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
Une table à jeux en noyer avec un plateau rabattable, recouvert de feutre.No longer availableDim. b: 82 cmEstimate: € 40 / 50 -
#288Drie vol messingen (as)bakjes, waarbij twee in de vorm van een vrucht en één in de vorm van een kever.
Trois cendriers en laiton, deux en forme de fruit et un en forme de scarabée.No longer availableDim. h: 5 - 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#537Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#436Een gemarqueteerd zevenladenkastje in Lodewijk XV-stijl. Met marmeren blad.
Un meuble à sept tiroirs marqueté de style Louis XV. Avec dessus en marbre.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#686Een oude ‘Tire-vite’ café-automaat. (zonder sleuteltje).
Un vieux distributeur automatique de café 'Tire-vite'. (sans clé).No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 140

