Other lots in this auction
-
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#635
Een paar vintage, met bruin velours beklede zeteltjes met neerklapbare kussens en met voetbankjes. Jaren ‘70.
Une paire de fauteuils vintage recouverts de velours marron avec des coussins rabattables et des repose-pieds. années 70.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 30/50 -
#45
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et de deux rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 650/700 -
#213
Een kleine corpus christi van gebeeldhouwd notenhout. Armen manco. Vlaanderen, XVIde eeuw.
Un petit corpus christi en noyer sculpté. Bras manquent. Flandre, XVIe siècle.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 120/180 -
#375
Een grote notenhouten armstoel met licht groene bekleding en met gedraaide kruisverbinding. Tijdperk Lodewijk XIII.
Un grand fauteuil en noyerrecouvert en vert clair et une entretoise croisée torsadée. Epoque Louis XIII.No longer availableDim. 115 x 62 cmEstimate: € 300/350 -
#619Jan BosschaertPeriod: °1957
“Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.
« Aux portes de la ville ». Une sérigraphie. Signée et datée 78/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#337
Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 40/50 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#472Willy Van EeckhoutPeriod: °1943
“Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.
"Composition". Encre de Chine sur papier. Signé et daté '66.No longer availableDim. 21,5 x 18,5 cmEstimate: € 60/100 -
#356
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30/50 -
#27Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#8
Een lot van acht met leder beklede geldkluisjes. Enkele met sleuteltje.
Lot de huit coffrets gainés de cuir. Certains avec clé.No longer availableDim. 21 x 11 x 9 cmEstimate: € 40/60