Other lots in this auction
-
#634André Van den SandePeriod: 1910 - 1996
“SCK ‘Den Atoom’ te Mol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
SCK Den Atoom in Mol . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#261
Een gepolychromeerd luipaardje van Weens brons op arduinen sokkeltje. Recent werk.
Léopard en bronze polychrome de Vienne sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. 7,5 x 12,5 x 7,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#302Roland DevolderPeriod: °1938
“Vrouw met hond”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Exemplaar van de kunstenaar. Met twee tentoonstellingscatalogi.
Femme au chien . Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la planche. Exemplaire de l'artiste. Avec deux catalogues d'exposition.No longer availableDim. 28,5 x 21 ,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#549Nadine Van LierdePeriod: °1941
“Zittende naakt”. Een kleurentekening. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Nu assis . Un dessin en couleur. Signé et daté '65No longer availableDim. 61,5 x 37,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#171
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.
Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 200 / 280 -
#229
Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
Un miroir encadré de majolique, décoré de fleurs.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516
Twee 22 K geelgouden penningen van 1000 jaar Oostenrijk. In originele etuis en met certificaat.
Deux jetons en or jaune 22 carats de 1000 ans d'Autriche. Dans les étuis d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 30 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.No longer availableDim. 17 x 14,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#686
Een Lodewijk XVI armstoel met rechte rug. Gebeeldhouwd notenhout.
Fauteuil Louis XVI à dossier droit. Noyer sculpté.No longer availableDim. H.87 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60
Een 18 k geelgouden ketting bezet met kleine parels en bolletjes van roze kwarts.
Un collier en or jaune 18 carats serti de minuscules perles et de sphères de quartz rose.No longer availableDim. 12,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#343
Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.
Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#394
“De Orgie”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1971 en genummerd 47/60 buiten de plaat.
L’Orgie . Lithographie. Signée et datée 1971 et numérotée 47/60 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 40 / 60