Other lots in this auction
-
#33Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
Plat creux en faïence à décor bleu sur blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#496Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 215 cmEstimate: € 200 / 240 -
#569Een designvaas van rood Muranoglas.
Vase design en verre de Murano rouge.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#246Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une alcôve en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#297Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.
Vase en cristal clair avec motif côtelé taillé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Een kleine houten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met groen marmeren blad.
Petite console murale en bois de style Louis XVI avec plateau en marbre vert.No longer availableDim. 71 x 47 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#106Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
Une boîte à couvertures en chêne avec des panneaux tout autour.No longer availableDim. 140x60x70cmEstimate: € 120 / 200 -
#644“Map of the battle of Gettysburg. Een ingekaderde kaart.
Carte de la bataille de Gettysburg. Une carte encadrée.No longer availableDim. 33 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#440Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale briljant +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et d'une taille brillant centrale +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#315Een lot van zeventien boeken m.b.t antiek en verzamelen, alsook een groot lot veilingcatalogi.
Un lot de dix-sept livres sur les antiquités et les collections, ainsi qu'un grand nombre de catalogues de vente aux enchères.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#23Val Saint LambertDrie achthoekige asbakken van kleurloos geslepen kristal. Afnemende afmetingen, de grootste zonder merk, de kleinste met een ingeslepen maçoniek embleem. We voegen er een ander, kleiner model aan toe, zeshoekig en gemerkt.
Trois cendriers octogonaux en cristal taillé clair. Dimensions décroissantes, le plus grand sans marque, le plus petit avec un emblème maçonnique sculpté. Nous ajoutons un autre modèle plus petit, hexagonal et marqué.No longer availableDim. Ø 18,5 à 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#639Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit 10 champagneglazen, 12 waterglazen, 12 rodewijnglazen, 12 wittewijnglazen, 10 digestiefglazen, 12 borrelglaasjes en 8 cocktailglazen.
Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de 10 flûtes à champagne, 12 verres à eau, 12 verres à vin rouge, 12 verres à vin blanc, 10 verres à digestif, 12 verres à liqueur et 8 verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 250 / 400



