#618Cossor
Een oude radio in houten kast. Luidsprekerdoek beschadigd.
#493
“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
#106
Een gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje met twee deuren en een lade.
#535
Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
#222Toulon
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#251
Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
#508
Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
#300
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 1,17 ct. JSI1 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 3000/3300 -
Collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,12 ct. et d'un diamant noir de +- 2,12 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700/800 -
#541
Een rechthoekige salontafel van zwart graniet. Periode 2000.
Une table basse rectangulaire en granit noir. Epoque 2000.No longer availableDim. 27 x 160 x 80 cmEstimate: € 400/500 -
#664Busch
#127
Etalon. Une sculpture en régule à patine brune sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de P. J. Mène. Socle abimé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/240