Other lots in this auction
-
#337
Een pique-fleurs van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd en een jampot van verzilverd metaal en geslepen glas.
Un pique fleurs en cristal taillé, coloré en bleu dans la masse, et un pot à confiture en métal argenté et verre taillé.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#398MNP, Limoges
Een paar porseleinen borden met met de hand opgehoogde decors van vogels in een landschap in het plat, met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux soulevés à la main dans un paysage au centre, avec aile bleu cobalt et tranche dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#545Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.
Un tapis persan en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 310 x 210 cmEstimate: € 300/400 -
#40
Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 600/700 -
#675Beshir
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
Un tapis en laine afghane noué à la main.No longer availableDim. 176 x 119 cmEstimate: € 40/50 -
#634
Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
Un coffret en bois plaqué et un coffret plus petit en laiton martelé.No longer availableDim. 24 x 34 & 13 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#77
Een lotje zilver, bestaande uit een driedelig hors-d’oeuvrebestekje met zes lepeltjes en een pollepel. 800‰. Bijgevoegd twee kleine lepeltjes en zes vorkjes.
Un lot d'argent, composé d'un couvert à hors-d'œuvre en trois pièces avec six cuillères et une louche. 800‰. Inclus deux petites cuillères et six fourchettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#168
Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
Une paire de bougeoirs en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750/850 -
#256
Een archiefmeubeltje met rolluikje.
Un meuble de classement avec un volet.No longer availableDim. 90 x 50 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#70Bucherer
Een 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 46,89 gEstimate: € 1100/1200 -
#206
Een tweeledig Engels bibliotheekmeubel met mahoniehoutfineer. Onderaan twee paneeldeurtjes onder twee laden en met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Un meuble de bibliothèque anglais en deux parties avec placage d'acajou. En bas deux portes à panneaux sous deux tiroirs et avec deux portes vitrées dans la conception.No longer availableDim. 190 x 90 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#492
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80/120