Other lots in this auction
-
#498
Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301Goebel, Germany
“Zingend meisje met vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt, genummerd 585/2000 en gedateerd 1975.
Fille qui chante avec oiseau. Figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas, numérotée 585/2000 et datée 1975.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 60 -
#491
Een grote dekselvaas van cloisonné op koper met een decor van personages en het deksel getooid met een Hotei. Begin XXste eeuw.
Un grand vase cloisonné sur cuivre à décor de personnages et le couvercle orné d'un Hotei.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#98
Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
Un vase antique en poterie Song. Découverte archéologique.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 250 / 300 -
#565Sarouk
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine, noué main.No longer availableDim. 345 x 253 cmEstimate: € 180 / 240 -
#10
Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.
Un pendentif en forme de feuille en or jaune 18K.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 120 / 150 -
#653Lladro
“Danseresjes”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Danseurs. Trois figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#423
Een sierschotel van Imariporselein.
Un plat décoratif en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#583
Een kleine opgezette alligator.
Un petit alligator empaillé.No longer availableDim. L. 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67
Een vierdelig serveerbestekje met zilveren handvatten. Sauslepeltje beschadigd.
Couvert de service en quatre pièces avec poignées en argent. Cuillère à sauce endommagée.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Een stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Une nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld
“Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Zétès et Calais. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 109/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 49 cmEstimate: € 180 / 240