Other lots in this auction
-
#681CapodimonteTwee groepjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt.
Deux groupes de biscuits italiens. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 25 / 30 -
#398MNP, LimogesEen paar porseleinen borden met met de hand opgehoogde decors van vogels in een landschap in het plat, met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux soulevés à la main dans un paysage au centre, avec aile bleu cobalt et tranche dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
BidjarEen 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,39 ct.
No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 250 / 300 -
#233Een Madonna met kind van Torhouts aardewerk naar ontwerp van Alfons Noseda. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1930.
Une Vierge à l'Enfant de la poterie de Torhout d'après un dessin d'Alfons Noseda. Signé au dos. Vers 1930.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213Cartier, ParisEen zijden foulard. Gemerkt.
Un foulard en soie. Avec marque.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 130 / 160 -
#608Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft, deux à fleurs et une à décor à l’éventail. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 - 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#503Een vintage sfeerlamp, gesierd met een vergulde buste van Toetanchamon.
Une lampe d'ambiance vintage, décorée d'un buste doré de Toutankhamon.No longer availableDim. h: 70 cm (m.k.)Estimate: € 220 / 250 -
#218Delvaux, BruxellesEen handtas in toile de cuir. Model calicot.
Un sac à main en toile de cuir. Modèle calicot.No longer availableEstimate: € 480 / 550 -
#446HämmerliEen meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
Une carabine CO2 à plusieurs coups. Modèle 850 AirMagnum. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 250 / 300 -
#700Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een blad.
Un pendentif en forme de feuille en or jaune 18K.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 120 / 150 -
#340Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +-0,38 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 250 / 300

