#229Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
#489Een paar abstracte voorstellingen, gemengde techniek op papier.
#336Een ovaal Edwardian dienblad met opstaande rand en plooivoet.
#461“Geisha met fruitmand”. Een fijn gesculpteerde Japanse okimono. Eerste helft XXe eeuw.
Geisha avec corbeille de fruits . Un okimono japonais finement sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16,8 cmEstimate: € 140 / 160 -
#70Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam Francky.
#111Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
#685Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#68Een paar zeshoekige metalen lantaarns.
Une paire de lanternes métalliques hexagonales.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
Buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir. Le dessus se replie vers le haut avec des étagères intérieures dépliables et un dessus en cuir de veau. Les bords sont finis dans des motifs sculptés dans l'ensemble. Usure et dommages mineurs .No longer availableDim. 135 x 102 x 52 cmEstimate: € 40 / 60