#84L. Roggeman“Stilleven”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1909.No longer availableDim. 30 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#606Een rustiek tafeltje met een lade.
#665Designluchtertje met nylondraad. Jaren 50.
#299Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Vissersboten in de haven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 10/350 buiten de plaat.
#297Christian DiorEen vintage reiskoffer.
Une valise vintage.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#636Een gecapitonneerd crapaudzeteltje.
Un siège crapaud capitonné.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#191Een kopie antieke staande klok in eikenhouten kast.
#416Een messingen staande lamp, de voet versierd met acanthusbladeren.
#146Tillens à BruxellesEen staande klok met gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk van diverse, deels zwartgelakte houtsoorten en wortelnootfineer. Het werk met carillonmechanisme. Eén venstertje manco. In werkende staat, maar te reviseren. Enkele kleine manco’s aan de kast. XVIIIe eeuw.
#167Capodimonte“Visserskoppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Eduardo Tasca.
Couple de pêcheurs . Quelques sculptures de biscuit multicolore conçues par Eduardo Tasca.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 260 / 280 -
#58Een aardewerken vaas met meerkleurig geglazuurd decor van een pauw.
Un vase en faïence à décor émaillé multicolore représentant un paon.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100