#647Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
#682Een lot van zes antieke architecturale gravures.
#565Een lantaarn van rood en geel koper, geciseleerd en geajoureerd. Decor van personages in uitsparingen. Perzië, omstreeks 1900.
Lanterne de cuivre rouge et jaune, ciselée et gaufrée. Décor de personnages en creux. Perse, vers 1900.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
#595Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#391Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#448Een Boeddha van rood en geel koper.
#637Een liggende Thaise Boeddha van verguld hout.
#336Een ovaal Edwardian dienblad met opstaande rand en plooivoet.
#277Een gestileerd modern kruisbeeld met Christus en Heilige geest in de stijl van Dali.
#597Val Saint LambertVaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/330.
Vase en cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué et n ° 84/330.No longer availableDim. H. 30Estimate: € 300 / 400