Other lots in this auction
-
#675Beshir
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
Un tapis en laine afghane noué à la main.No longer availableDim. 176 x 119 cmEstimate: € 40 / 50 -
#385
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
Un tapis persan en laine noué à la main. Très usé.No longer availableDim. 424 x 332 cmEstimate: € 50 / 80 -
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Een stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Une nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595
Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 500 / 800 -
#416Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 205 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235
Een 18 K witgouden ring bezet met een verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de saphirs de couleur différente d'un poids combiné de +- 3,20 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#289Goebel, Germany
“Prayer before battle”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 20.
Prière avant la bataille. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 20.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#469
Een eendeurskastje met een lade.
Une armoire à une porte avec un tiroir.No longer availableDim. 82 x 60 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220
Een 18 K wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 500 / 600 -
#657Benzing
Een oude constateur voor de duivensport.
Une vieille horloge pour le sport colombophile.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#18Cristal d’Arques
Een gegoten glazen beeldje van een dolfijn. Gemerkt met label.
Une figurine de dauphin en verre moulé. Marquée d'une étiquette.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#328
Een lot van drie stuks glaswerk, bestaande uit een grote parfumfles, een karafje met stop en een sodafles van Wagon Stenay.
Lot de trois pièces de verrerie, composé d'un grand flacon de parfum, d'une carafe avec bouchon et d'une bouteille de soda Wagon Stenay.No longer availableDim. h: 25 & 32 cmEstimate: € 50 / 60