Other lots in this auction
-
#38
“Poëzieles”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Leçon de poésie . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#381
Een Kukri in lederen schede en een Laplandse dolk met benen schede en handvat
Un Kukri en étui de cuir et un poignard de Laponie avec étui et poignée en os.No longer availableDim. l: 33 & 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#485
Een lange serveerschotel van zilver. Onduidelijke keuren vermoedelijk Tsjechoslowakije, 800‰. 1375 gram.
Un long plat de service en argent. Poinçons indistincts, probablement la Tchécoslovaquie, 800 ‰. 1375 grammes.No longer availableDim. 65 x 30 cmEstimate: € 600 / 700 -
#424Renaat Meris (?)
“Aankondiging van de winter” Gravure. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.
Annonce d'hiver Gravure. Signée et numérotée 7/15 hors planche.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61La Rochère
Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.
Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#50Cartier
Een klein reisklokje in origineel etui. Met certificaat.
Une petite horloge de voyage dans son étui d'origine. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#24Ludo Mariman
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 59 x 51 cmEstimate: € 50 / 60 -
#362Louis Rylant
“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 37 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#161
Een paar deels vergulde bronzen wandkandelaars in Empirestijl, gedragen door putti.
Paire d'appliques murales de style Empire en bronze partiellement doré portées par des putti.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#180
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 280 / 350 -
#59Yvette Jansens
“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.No longer availableDim. 80 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349
Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.
Un lot de six cannes différentes dans un porte-parapluie en laiton repoussé.No longer availableDim. h: 61 cm (bak)Estimate: € 40 / 60